Mimarlar akılcı bina çözümlerini tartışıyor

Rigips Türkiye tarafından organize edilen "Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları" mimar, iç mimar ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Etkinlik 18 Mayıs'ta, Salt Galata'da gerçekleşecek

Mimarlar akılcı bina çözümlerini tartışıyor

Rigips Türkiye, Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları ile sektör profesyonellerini bir araya getirmeyi sürdürüyor. 2013 yılından beri organize edilen ve mimar, iç mimar, danışman ve yapı sektörünün diğer profesyonellerini bir araya getirecek etkinlik 18 Mayıs günü, Salt Galata'da gerçekleştirilecek. 

Akılcı çözümlerden yaşanabilir mekanlara
Saint Gobain Rigips'in uluslararası yöneticilerinin de konuşmacı olarak katılması beklenen etkinlik "Akılcı Özel Çözümler Toplantısı" ve "Yaşanabilir Mekanlar için Mimarlık Paneli" bölümlerinden oluşacak. Markanın binaların tasarımların fark yaratacak yeni sistem bileşenlerinin farklı açılardan ele alınacağı ilk bölümü takip eden kısımda da "Yaşanabilir Mekanlar İçin Mimarlık" konusu masaya yatırılacak.

Saint-Gobain yöneticileri söz alacak
Rigips İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü  Faruk Akel'in açılış konuşmasıyla başlayacak etkinliğin "Akılcı Özel Çözümler Toplantısı" bölümünde de Saint-Gobain Metal Sistemler Global Ürün Yöneticisi Jonathan Cherry Habito alçı levhalarının dayanıklılık ve akustik performansı hakkında sunum yapacak

Etkinlikte konuşma yapacak diğer isimler ise şöyle:

- Saint-Gobain Global Pazarlama Yöneticisi Rupert Neumann
- Saint-Gobain Placo Islak Mekanlar Global Ürün Yöneticisi Fernando Martin Lopez
- Hadley Grubu Teknik ve İş Geliştirme Direktörü Mike Castellucci
- Saint-Gobain Rigips Türkiye Teknik Pazarlama Birim Müdürü Kubilay Büyüklü

Etkinliğin ikinci bölümü olan Yaşanabilir Mekanlar için Mimarlık paneli ise akademisyen ve sektör projfesyonellerinin sunumuna tanık olacak. Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fiğen Beyhan'nı moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panele şu isimler katılacak:

- Prof. Dr. Ertun Hızıroğlu
- Mimar Aydan Volkan
- Yüksek Mimar Murat Kader
- Tuncer Çakmaklı Architects kurucusu Yüksek Mimar Tuncer Çakmaklı
- Yakup Hazan Mimarlık 

Mimarlar akılcı bina çözümlerini tartışıyor