Mina Towers Fikirtepe’de metrekaresi 7 bin 400 TL’ye

Reklam filmlerinde Yolanthe Sneijder Cabau’nun rol aldığı Mina Towers Fikirtepe’de ortalama metrekare fiyatı 7 bin 400 TL’den başlıyor

Mina Towers Fikirtepe’de metrekaresi 7 bin 400 TL’ye

Başaran Group tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe semtinde inşa edilen Mina Towers, futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Sneijder Cabau’nun rol aldığı reklam filmleri ile dikkat çekiyor.

2018 yılının Aralık ayında teslimlerinin yapılması beklenen Mina Towers Fikirtepe, 26 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. 24’er katlı 6 blok halinde yükselen proje, Yüksek Mimar Eren Talu imzası taşıyor.

Her kuleye ait açık ve kapalı yüzme havuzları bulunan Başaran İnşaat Mina Towers’ın ayrıcalıkları içerisinde; fitness salonu, sauna, yürüyüş parkurları, oyun alanları, SPA merkezi, otopark alanı ve lobi concierge hizmeti bulunuyor.

Mandıra Caddesi’ne paralel olarak konumlanan Fikirtepe Mina Towers projesi; metrobüs durağına 4 dakika, metro durağına 10 dakika, diğer toplu taşıma araçları ile Bağdat Caddesi’ne ve Kadıköy’e de yakın mesafede konumlanıyor.

1+0’dan 5,5+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer verilen Mina Towers Kadıköy’de dairelerin büyüklüğü 55 metrekareden başlıyor, 299 metrekareye kadar çıkıyor. Dairelerin ortalama metrekare fiyatı ise 7 bin 400 TL’den başlıyor.

 

Firma Bilgisi: Başaran Yatırım Holding
Proje Bilgisi: mina towers