Mina Towers fiyatları 435 bin TL'den başlıyor

Başaran Yatırım Holding imzası ile hayata geçirilen Mina Towers fiyatları 435 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Mina Towers fiyatları 435 bin TL'den başlıyor

Başaran Yatırım Holding imzası ile hayata geçirilen Mina Towers fiyatları 435 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Başaran Yatırım Holding imzası ile hayata geçirilen Mina Towers ön satışları haftaya başlayacak. Satış ofisinde gerçekleşen toplantı ile tanıtılan projede resmi satışlar Ekim ayının ikinci haftasından sonra başlayacak. 

Kadıköy Fikirtepe'de hayat bulan Mina Towers projesi 26 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 6 bloktan oluşan projede toplam 1500 konut ve 95 adet ticari üniteye yer veriliyor. 

Mina Towers fiyatları ise 435 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Mimar Eren Talu imzası taşıyan projede 1+0'dan 5,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Projede daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteriyor

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Mina Towers projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, mağazalar, restoranlar, cafeler, açık teras alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, hamam, buhar odası, misafir daireleri, otopark ve güvenlik bulunuyor. 

435 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılacak olan Mina Towers projesinde firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede aynı zamanda lansmana özel yüzde 10 peşinat veriliyor. Yüzde 15'i ara ödeme ile geri kalan tutar ise banka kredisi ya da firma bünyesinde vade farksız taksitlendirilebiliyor. 

Mina Towers nerede? 

Mina Towers projesi Fikirtepe'de hayat buluyor. Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Firma Bilgisi: Başaran Yatırım Holding
Proje Bilgisi: mina towers