Mina Towers'ta kişiye özel daire seçenekleri

Beril Başaran - Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulanan Mina Towers projesinde 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor.

Mina Towers'ta kişiye özel daire seçenekleri

Farklı stillere, zevklere ve kişisel yaklaşımlara ileri nesil bir anlayış getiren Mina Towers, sadece konut projesi değil, yeni bir yaşam biçimi olarak dikkat çekiyor. Geleceğin yaşam stili olarak tanımlanan projede, farklı kombinasyonlarda 20 tip daire bulunuyor. Geriye, yaşam şeklinize en uygun daireyi seçmek kalıyor. Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürerek sağlıyor. Satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran - Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulanan proje, konut kavramına yeni anlamlar kazandırmayı hedefliyor. Projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor.

Yolanthe Sneijder Cabau’nun marka yüzü olduğu Mina Towers, çizgisi ile bölgedeki farklılığını hissettiriyor.

Kadıköy’ün Kalbinde

Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Yaşamı Kolaylaştırmak İçin Tasarlandı

Sunduğu yaşam stilini önemli bir yatırım değerine dönüştürerek bölgedeki iddiasını ortaya koyan proje, Mimar Eren Talu imzasını taşıyor. 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlanmış yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen proje, Mandıra Caddesi’nde 26 bin m’2 lik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Proje Bilgisi: mina towers