Mini Point satılık daireler!

Kurtköy Mini Point satılık daire özellikleri haberimiz detayında yer alıyor

Mini Point satılık daireler!

Anadolum İnşaat tarafından hayata geçirilen Mini Point Kurtköy’de yer alıyor. 10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mini Point Mimar Atilla Yılmaz tarafından tasarlanıyor. Mini Point projesinde toplam 132 adet daire yer alıyor. Mini Point projesinde 60 metrekare 1+0, 82 metrekare 1+1 ve 105 metrekare 2+1 teraslı, 45 metrekare stüdyo daire, 67 metrekare 1+1, 90 metrekare 2+1 daireler şeklinde inşa ediliyor.

Mini Point Kurtköy’de birçok sosyal donatı imkanı bulunuyor. Konut sahiplerine özel seçenekler sunan Mini Point özellikleri arasında yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanı, basketbol ve mini futbol sahası, hobi odası, fitness center, kafeterya, 24 saat güvenlik ve otopark yer alıyor.

U şeklinde tasarlanan bir mimariye sahip olan Mini Point projesinin ortasında bir yüzme havuzu bulunuyor. 13 adet dükkanın da yer aldığı Kurtköy Mini Point Evleri’nde çarşıya da yer veriliyor.

Yaşamın başladığı Mini Point satılık daire fiyatları ve ödeme planı ile ilgili detayları Mini Point satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Mini Point nerede?
Mini Point Evleri; İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kurtköy’de yer alıyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3,5 kilometre mesafede bulunurken, Viaport ve TEM'e de 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Mini Point iletişim bilgileri
0216 646 24 05 - 06 - 07 – 08
www.anadoluminsaat.com.tr

Anadolum İnşaat ne zaman kuruldu?
1995 yılında kurulan Anadolum İnşaat, villa, konut, fabrika, depo, site gibi projeleri hayata geçirdi. Anadolum İnşaat’ın bugüne kadar yaptığı projeler şöyle: Sinerji İstanbul Rezidans, Mini Point, Mini Royal, Minitolia, Aydınevler, Maltepe Projesi, Paradise Park, Soğanlık Gümüş Apartmanı, Konak Apartmanı. Anadolum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım’dır.

Proje Bilgisi: Mini Point