Mint Çağlayan fiyatları 270 bin TL'den başlıyor

Mint tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Mint Çağlayan fiyatları 270 bin TL'den başlıyor

Mint Çağlayan fiyatları 270 bin TL'den başlıyor

Mint tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Mint Çağlayan fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 

1+0 ve 1+1 konut tiplerinden meydana gelen Mint Çağlayan projesinde daire büyüklükleri 35 metrekare ile 77 metrekare arasında değişiyor. Toplam 140 adet daireden meydana gelen projede teslimlerin 2018 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek olan Mint Çağlayan projesinde daireler isteğe göre modüler sistemle birleştirilerek 2+1 daireler elde edilebilecek. 

Çağlayan merkezde hayata geçirilecek olan proje, Florance Nightingale Hastanesi'ne komşu konumda yükseliyor. Proje, Trump AVM ve Cevahir AVM'ye 10 dakika, Mecidiyeköy metrobüs durağına ise yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Mint Çağlayan fiyatları 270 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabileceği gibi şirket bünyesinde de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

14 katlı tek bloktan meydana gelen Mint Çağlayan As-Os Mimarlık tarafından tasarlandı. Projenin son 4 katında farklı cephe dokusu kullanıldı. 

 

Firma Bilgisi: Mint
Proje Bilgisi: Mint Çağlayan