Mint E-5 Kağıthane fiyatları 288 bin TL’den başlıyor

24 ay kira garantisi verilen Mint E-5 Kağıthane projesinde daire fiyatları 288 bin TL’den başlıyor

Mint E-5 Kağıthane fiyatları 288 bin TL’den başlıyor

2018 yılının Eylül ayında teslimleri yapılacak olan Mint E-5 Kağıthane projesi, Mint tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde inşa ediliyor. Projenin teras katı 360 derece panoramik şehir manzarası sunuyor.

Toplam 10 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Mint E-5 Kağıthane projesi, 101 adet daire ile bir adet ticari birimden oluşuyor. 12 katlı tek blok halinde yükselen projenin yaklaşık 400 metrekaresi ortak kullanım alanı olarak değerlendiriliyor.

1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Mint Kağıthane projesinde daire fiyatları minimum 288 bin TL’den başlıyor. Projeye firma tarafından 24 aya kadar kira garantisi veriliyor. Tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Mint Kağıthane projesi; Perpa metrobüs durağına 2 dakika, Perpa Ticaret Merkezi’ne 4 dakika, Memorial Şişli Hastanesi’ne 5 dakika, yeme-içme mekanlarının bulunduğu, eğlence, kültür ve sanatı birleştiren Bomontiada’ya ise 10 dakika mesafe konumlanıyor.

Apartman konseptinde tasarlanan Mint Kağıthane projesinin sosyal donatıları içerisinde; fitness salonu, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri otel odası konforunda misafir odası, 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti ve çamaşırhane bulunuyor.

Mint Kağıthane projesi ile ilgili web sitesinde yer alan bilgiler şöyle;

“RMJM İstanbul’un Mint için tasarladığı en son proje Mint E-5’tir. Toplu ulaşım noktalarına doğrudan bağlanarak şehir ile direkt bağlantıyı mümkün kılan Mint E-5, E-5 karayoluna komşu konumda yer almaktadır.

Tasarım sürecinin başından itibaren amaç, verimliliği maksimize etmek ve aynı zamanda benzersiz bir görsel kimlik tasarlayarak mücevher bir bina oluşturmaktı. Parkın yanı başında bulunan Mint E-5 toplu taşıma noktalarına yakınlığı ile stratejik bir konuma sahiptir.

İç mekanlar, sakinlerin tüm gereksinimlerini karşılayarak dikey ve verimli alanlar oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Doğal güneş ışığı ve doğal havalandırma, iç mekanlar da rahat bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Her birim aynı zamanda sakinler tarafından özel olarak kullanabilecek açık alanlara sahiptir. Cephedeki metal örgü şeklinde tasarlanan ve ikinci bir cephe görünümü veren panjurlar oturumcuların mahremiyetini korurken aynı zamanda gün ışığını yönetmektedir.

Mint E-5’de çatıda bulunan ortak kullanım alanları sakinlere spor yapma, rahatlama ve sosyalleşme imkanı sunuyor. 360 derece şehir manzarasına sahip olan ortak alanlar projenin en özel konumunda bulunuyor.”

 

Firma Bilgisi: Mint
Proje Bilgisi: Mint Kağıthane