Mint Kağıthane'de yükseliyor!

Geleceğin Yatırımı, Yeni Nesil Şehir Apartmanı sloganı ile yola çıkan Mint Kağıthane'de yükseliyor

Mint Kağıthane'de yükseliyor!

Geleceğin Yatırımı, Yeni Nesil Şehir Apartmanı sloganı ile yola çıkan Mint Kağıthane'de yükseliyor. 15-16 yıl kira çarpanı ile yatırım imkanı sunan Mint Kağıthane projesinde güneş enerjisi panelleri ve yağmur suyu dönüşüm sistemleri sayesinde, enerji ve su tasarrufu sağlanacak. 

2017 yılı Mart ayında teslim edilmesi planlanan Mint Kağıthane projesi 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+1 ve 2+1 tipinde konutların bulunduğu projede daire alanları 50 metrekare ile 81 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 104 adet daire bulunuyor. 14 katlı tek bloktan oluşan Mint Kağıthane projesinde dairelerin yanı sıra 5 adet ticari üniteye yer veriliyor. 

Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Kağıthane Mint  fiyatları 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 1+1 dairelerin ağırlıklı olduğu projede kiralık daire fiyatlarının 1.650 TL'den başlaması bekleniyor. Kısa sürede teslim edilecek olan projede 1+1 daire alanları 30-32 metrekare arasında, 2+1 daire alanları ise 58 metrekare olarak tasarlanıyor. 

İstanbul Kağıthane'de hayat bulan Kağıthane Mint projesi, Çağlayan Adliyesi'ne 1,5 kilometre, Mecidiyeköy'e 2,5 kilometre, Kanyon Alışveriş Merkezi'ne ise 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 2017 yılında açılması planlanan Kabataş Mahmutbey metro hattının bir durağı ise Mint Kağıthane projesinde 600 metre mesafede bulunuyor. Mint imzası taşıyan projede teslim tarihi olarak 2017 yılı Mart ayı planlanıyor. Mint Kağıthane, Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Firma Bilgisi: Mint
Proje Bilgisi: Mint Kağıthane