MİNT projelerinde kira garantili kampanya

MİNT İnşaat, iki projesinde kira garantili kampanyaya başladı. MİNT E-5 ve MİNT Şişli projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında konut alıcısına 1.700 TL ile 4.500 TL arasında kira garantisi sunulacak

MİNT projelerinde kira garantili kampanya

MİNT İnşaat, iki projesinde kira garantisi sunan yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. MİNT E-5 ve MİNT Şişli projelerinde geçerli olacak kampanya ile konut alıcısına 24 ay boyunca kira garantisi sunulacak. Kira garantisi oranları ise 1.700 TL ile 4 bin 500 TL arasında değişim gösterecek. Firma böylece ilk yıl yatırımcısına daire bedelinin yüzde 6'lık kısmını kazandırmış ve amortisman süresini ise 16.7 seneye indirmiş olacak. MİNT İnşaat tarafından yapılan açıklamada, dairelerin bedelinin altında kiraya verilmesi halinde aradaki farkın da 24 ay süresince tamamlanacağı belirtildi. 

MİNT Projelerinde kira garantili kampanya

MİNT İnşaat, konuta yapılan yatırımın ortalama 24.7 sene olan geri dönüş süresini 16.7 seneye düşüren özel bir kampanyaya başladığını duyurdu. MİNT E-5 ve MİNT Şişli projelerinden ev alanlara 24 ay boyunca 1.700 TL ile 4 bin 500 TL arasında kira garantisi sunan MİNT İnşaat, böylece yatırımcıya dairelerinin yüzde 6'lık kısmını ilk sene kazandırmayı vaat ediyor. MİNT E-5'te metrekare fiyatları 8 bin 200, MİNT Şişli'de ise metrekare fiyatları 8 bin 500 TL'den satışa sunuluyor.

MİNT projelerinde kira garantili kampanya

 MİNT Kağıthane'de yüzde 99 doluluk oranına ulaştıran kampanya

MİNT İnşaat tarafından geliştirilen kira garantili kampanya geçen yıl Mayıs ayında hayatın başladığı MİNT Kağıthane projesinde uygulanmış ve kampanya ile birlikte doluluk oranları da yüzde 99'lar düzeyine ulaşmıştı. Ortalama daire bedellerinin 300 bin TL'den satıldığı bu projede de 1+1 tipi daireler için kiralama fiyatları 1.500 TL ile 1.700 TL olarak belirlenmiş ve proje yoğun kiracı talebi ile bölgenin dikkat çeken yatırımları arasına girmişti. 

MİNT E-5 ve MİNT Şişli Projeleri

1+0'dan 2+1'e kadar değişen tipte dairelere sahip olan MİNT e-5 özel lokasyonuyla dikkat çekiyor. Daire satış bedellerinin 338 bin TL ile 835 bin TL arasında değiştiği proje Perpa Metrobüs durağına 2 dakika, Memorial Şişli Hastanesi’ne 5 dakika yürüme mesafesindePerpa Metrobüs durağına 2 dakika, Memorial Şişli Hastanesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Yine 1+0, 1+1 ve 2+1 tipi konutlardan oluşan MİNT Şişli'de fiyatlar 328 bin TL ile 996 bin TL arasında değişiyor. Teslimlerin Aralık ayında yapılacağı bu proje de Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakikalık mesafede konumlanıyor

Firma Bilgisi: mint inşaat
Proje Bilgisi: Mint Kağıthane