Minyatür Evler sergisi 16 Temmuz'a kadar Outlet Center İzmit'te

Dün İzmit Outlet Center'da ziyarete açılan "Minyatür Evler Sergisi" 16 Temmuz tarihine kadar devam edecek

Minyatür Evler sergisi 16 Temmuz'a kadar Outlet Center İzmit'te

Minyatür Evler Sergisi 3 Temmuz'dan itibaren İzmit Outlet Center'da sergilenmeye başlandı.  Farklı ev tasarımları ile dikkat çeken ve yaklaşık 20 adet bebek evinin bulunduğu sergi 16 Temmuz tarihine kadar ziyarete açık olacak. Minyatür Evler Sergisi, halka açık ve ücretsiz olacak. 

Minyatür Evler Sergisi 16 Temmuz'a kadar sürecek
Çocuklar kadar büyüklerin de yoğun ilgisini çeken Minyatür Evler Sergisi, ebatları 13x15 ila 85x110 cm arasında farklılaşan yaklaşık 20 adet bebek evinden meydaa geliyor. Toplamda 1.5 yılda tamamlanan ve sekiz kişi tarafından oluşturulan ürünler ise bütünüyle el yapımı olma niteliği taşıyor. Sergilenen her bir parça ise doğal ölçekteki mimari bir yapıyı modelliyor

Gelişim Atölyesi Hazırladı
Gelişim Atölyesi Tarafından hazırlanan Minyatür Evler Sergisi'nde bulunan ürünler hakkında ise sergi görevlileri ziyaretçilere sergi hakkında bilgiler aktarmayı sürdürüecek. Sergi 16 Temmuz 2017 Pazar günü saat 22.00'a kadar açık kalacak.

Minyatür Evler Sergisi'nde yer alan ürünler
Minyatür Evler Sergisi’nde; Victorian Malikâne, Yeşil Ev, Tudor Stili İngiliz Ev, Georgian Apartman, Bilgi Evi, Orman Evi, Kır Evi, Yemek Evi, Alman Stili Kule Ev, Gotik Ev, Kuyumcu Dükkânı, Minyatür Mutfak, Terzi Odası, Yemek Evi, Yıldızlar Evi, Beyaz Saray, Bodrum Evi, Hollanda Stili Yel değirmeni Kafe, Kır Evi, Orman Evi, Tatil Evi gibi birbirinden ilginç minyatür ev tasarımalrına yer verilecek.