MIPIM 2015 Ödülleri'ne iki Türk aday

MIPIM Jürisi, fuar kapsamında verilecek '2015 MIPIM Ödülleri'ne' aday 40 finalisti açıkladı. Listede iki Türk aday bulunuyor

MIPIM 2015 Ödülleri'ne iki Türk aday

Haber: Fatih Işık

10 Mart 2015 tarihinde Fransa'nın Cannes Kenti'nde düzenlenecek olan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM kapsamında verilecek olan MIPIM Ödülleri 2015'in aday listeleri açıklandı. Uluslararası gayrimenkul profesyonellerinden oluşan jüri tarafından belirlenen 40 kişilik aday listesinde, iki Türk firması bulunuyor. 

En İyi Otel ve Turizm Tesisi Kategorisi adayı: Raffles İstanbul Zorlu CENTER
MIPIM Ödülleri-2015 kapsamında Türkiye'yi, En İyi Otel&Turizm Tesisi Kategorisinde, EAA/HBA Mimarlık imzasını taşıyan Raffles İstanbul-Zorlu Center temsil edecek. Zorlu Center'in bu kategorideki rakipleri arasında Birleşik Krallık'tan Center Parcs Woburn Forest, Kanada'dan Delta Toronto® ve Çin'den St Regis Hotel bulunuyor. 

En İyi Ofis kategorisinde aday: Selçuk Ecza HQ
MIPIM Ödülleri-2015 kapsamında Türkiye'yi temsil edecek bir diğer aday da Selçuk Ecza HQ olacak. Tabanlıoğlu Mimarlık'ın imzasını taşıyan Selçuk Ecza HQ, Japonya'dan The Otemachi Tower, ABD'den VMware Campus ve Çin'den Xi'an Jiaotong – Liverpool University Administration Information Building ile 'En İyi Ofis&İş Geliştirme' kategorisinde yarışacak.