Mira Kurtköy’de Yaşam Başladı

Beşyıldız Grubu tarafından hayata geçirilen Mira Kurtköy'de yaşam başladı. Mira Kurtköy'de ev sahibi olmayı düşünenler için de satışlar devam ediyor

Mira Kurtköy’de Yaşam Başladı

Beşyıldız Grubu tarafından hayata geçirilen Mira Kurtköy'de yaşam başladı. Mira Kurtköy'de ev sahibi olmayı düşünenler için de satışlar devam ediyor.

Mira Kurtköy

Mira Kurtköy 26 bin metrekarelik alan üzerine kuruldu
Teslimatların başladığı Mira Kurköy Projesi, 26 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş 32 villa ve 303 daireden oluşuyor. Proje 800 m2'lik yüzme havuzu ve 85 m2'lik çocuk havuzu, açık hava pilates alanı, basketbol-voleybol sahası, bisiklet ve yaya yolları ile de dikkat çekiyor. 

Mira Kurtköy

Mira Kurtköy daire seçenekleri
Projede en fazla 8 katlı bloklarda 1+1'den 3+1'e 15 farklı büyüklükte daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 82 oranında yeşil alanıyla nefes aldıran projede her daireye ve villaya özel otopark alanı bulunuyor. Projede ayrıca 1.050 metrekarelik kapalı alana sahip MiraClup ile dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, siteye özel kreş, kapalı havuz, sauna, bilardo, masa tenisi ve Coffee Corner yer alıyor. Akademisyen iç mimarlardan danışmanlık hizmeti alınarak oluşturulan Mira Kurtköy projesinde ayrıca her dairede ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve vestiyer de bulunuyor.

Proje Bilgisi: Mira Kurtköy