Mira Kurtköy fiyatları!

Mira Kurtköy Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat projesi olarak, 25 bin 829 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Mira Kurtköy fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Mira Kurtköy fiyatları!

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat projesi olan Mira Kurtköy 25 bin 829 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Toplam 303 daire ve 32 villadan meydana gelen Mira Kurtköy satılık daireler 1+1, 2+1 şeklinde tasarlanıyor ve bu daire büyüklükleri 70 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor. Mira Kurtköy satılık villaların büyüklükleri ise 165 metrekare olarak tasarlandı.

Yüzde 80 yeşil alana sahip olan Mira Kurtköy konut sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. Mira Kurtköy özellikleri arasında bisiklet yolları, basketbol sahası, voleybol sahası, kreş, çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, sauna, cafe corner, kapalı havuz, bilardo salonu, dinlenme ve toplantı salonları yer alıyor.

Mira Kurtköy nerede?
Mira Kurtköy fiyatları bilgisine geçmeden önce, Mira Kurtköy'ün konumu hakkında bilgi verelim. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Mira Kurtköy'de inşa ediliyor. Atlantis AVM'ye 0,5 kilometre, TEM Bağlantı Yolu'na 0,8 kilometre, TEM'e 1.6 kilometre, Sabiha Gökçen'e 1,9 kilometre, İstanbul Park'a 5 kilometre ve sahil yoluna 11 kilometre mesafede yer alıyor.

Mira Kurtköy nasıl gidilir?
Mira Kurtköy Evleri'ne gidebilmek için; TEM Kurtköy Gişelerinden devam edip, Atlantis AVM'ye giden yolu takip etmek yeterlidir. Atlantis AVM'ye gelmeden sağa doğru giden yoldan devam edildiği takdirde Erdoğan Demirören Spor Tesislerine gelmiş olunur. Mira Kurtköy Evleri de Erdoğan Demirören Spor Tesisleri ile karşılıklı bir konumdadır.

Mira Kurtköy fiyatları
Mira Kurtköy fiyatları şöyle; dairenin metrekaresine göre değişen fiyatlara göre 1+1 satılık daireler; 305 bin TL ile 370 bin TL arasında, 2+1 satılık daireler; 385 bin TL ile 470 bin TL arasında değişiyor. Mira Kurtköy villa fiyatları ise 950 bin TL olarak belirtildi.

Mira Kurtköy iletişim bilgileri
Yenişehir Mah. Millet Cad. Petek Sk. Kurtköy / İSTANBUL
Tel: 444 5 414 Faks: 0216 683 99 99

Proje Bilgisi: Mira Kurtköy