Mira Kurtköy satılık daire fiyatları

Mira Kurtköy satılık daire fiyatları ve ödeme planlarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Mira Kurtköy satılık daire fiyatları

Mira Kurtköy satılık daireler 25 bin 829 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Mira Kurtköy projesinde 303 adet daire ve 32 adet villa bulunuyor. Mira Kurtköy satılık daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanırken, büyüklükleri 70 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor. Mira Kurtköy satılık villa büyüklükleri ise 165 metrekare olarak tasarlanıyor. Mira Kurtköy satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor.

Mira Kurtköy satılık daire fiyatlarına değinmeden önce projenin özelliklerine bakalım. Mira Kurtköy'den konut sahibi olanlar arasında bisiklet yolları, basketbol sahası, voleybol sahası, kreş, çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, sauna, cafe corner, kapalı havuz, bilardo salonu, dinlenme ve toplantı salonları gibi hizmetlerden faydalanabiliyor.

Mira Kurtköy satılık daire fiyatları 305 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Mira Kurtköy satılık daire sahiplerine uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Fiyat ve ödeme planı detaylarını ise Mira Kurtköy satış ofisi veriyor.

Mira Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kurtköy Mira Evleri Yenişehir Mahallesi'nde inşa ediliyor. Atlantis AVM'ye 0,5 kilometre, TEM Bağlantı Yolu'na 0,8 kilometre, TEM'e 1.6 kilometre, Sabiha Gökçen'e 1,9 kilometre, İstanbul Park'a 5 kilometre ve sahil yoluna 11 kilometre mesafede yer alıyor.

Mira Kurtköy yol tarifi
Kurtköy Mira Evleri'ne gidebilmek için; TEM Kurtköy Gişelerinden devam edip, Atlantis AVM'ye giden yolu takip etmek yeterlidir. Atlantis AVM'ye gelmeden sağa doğru giden yoldan devam edildiği takdirde Erdoğan Demirören Spor Tesislerine gelmiş olunur. Mira Kurtköy Evleri de Erdoğan Demirören Spor Tesisleri ile karşılıklı bir konumdadır.

Mira Kurtköy iletişim bilgileri
Yenişehir Mah. Millet Cad. Petek Sk. Kurtköy / İSTANBUL
Tel: 444 5 414 Faks: 0216 683 99 99

Proje Bilgisi: Mira Kurtköy