Mira Kurtköy son durum!

Mira Kurtköy son durum detaylarını haberimiz detayından öğrenebilirsiniz

Mira Kurtköy son durum!

Mira Kurtköy projesi Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Mira Kurtköy'de 1+1, 2+1 daireler bulunuyor. Toplam 303 dairenin yer aldığı Mira Kurtköy Evleri'nde 32 adet villa da bulunuyor. Mira Kurtköy projesi daire büyüklükleri 70 metrekareden, villa büyüklükleri ise 165 metrekareden başlıyor.

Mira Kurtköy son durum detaylarına değinmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 25 bin 829 metrekare alan üzerinde yer alan Mira Kurtköy Evleri özellikleriyle dikkat çekiyor. Bünyesinde bisiklet yolları, basketbol alanları ve voleybol sahası bulunan Mira Kurtköy satılık daire sahiplerine , kreş, çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, sauna, cafe corner, kapalı havuz, bilardo salonu, dinlenme ve toplantı salonları gibi imkanlar sunuyor.

Mira Kurtköy son durum
Mira Kurtköy fiyatları 305 bin TL'den başlarken, Mira Kurtköy son durum detaylarını Mira Kurtköy satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Mira Kurtköy satılık daire fiyatları 1+1'ler için 305 bin TL ile 370 bin TL arasında, 2+1 satılık daireler; 385 bin TL ile 470 bin TL arasında değişiyor. Mira Kurtköy villa fiyatları ise 950 bin TL olarak belirtiliyor.

Mira Kurtköy nerede?
Mira Kurtköy'ün konumu hakkında bilgi verelim. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Mira Kurtköy'de inşa ediliyor. Atlantis AVM'ye 0,5 kilometre, TEM Bağlantı Yolu'na 0,8 kilometre, TEM'e 1.6 kilometre, Sabiha Gökçen'e 1,9 kilometre, İstanbul Park'a 5 kilometre ve sahil yoluna 11 kilometre mesafede yer alıyor.

Mira Kurtköy nasıl gidilir?
Mira Kurtköy Evleri'ne gidebilmek için; TEM Kurtköy Gişelerinden devam edip, Atlantis AVM'ye giden yolu takip etmek yeterlidir. Atlantis AVM'ye gelmeden sağa doğru giden yoldan devam edildiği takdirde Erdoğan Demirören Spor Tesislerine gelmiş olunur. Mira Kurtköy Evleri de Erdoğan Demirören Spor Tesisleri ile karşılıklı bir konumdadır.

Mira Kurtköy iletişim bilgileri
Yenişehir Mah. Millet Cad. Petek Sk. Kurtköy / İSTANBUL
Tel: 444 5 414 Faks: 0216 683 99 99

 

Proje Bilgisi: Mira Kurtköy