Miracle Residence nerede?

Mön İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Miracle Residence, 18 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor

Miracle Residence nerede?

14 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Mön İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Miracle Residence, 18 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Miracle Residence, 2 blok şeklinde yükseliyor. Miracle Residence projesinde 124 adet daireye yer veriliyor. Projede yer alan daire büyüklükleri ise 42 metrekare ile 243 metrekare arasında değişiyor.

Miracle Residence Evlerinin özellikleri arasında da kat avluları, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, tenis kortu, çocuk oyun parkı, yürüme parkuru, botanik bahçesi, kameralı güvenlik sistemi yer alıyor. Miracle Residence fiyatları ise 245 bin TL’den başlıyor. Miracle Residence ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sunuluyor. Miracle Residence projesinde teslimler ise hemen gerçekleştiriliyor.

Miracle Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy’de yer alan Miracle Residence, EM ve E-5, Yalova Hızlı Feribot, Pendik Ro-Ro Limanı, Koç Lisesi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Formula 1 pisti ve Sabiha Gökçen Havalimanına oldukça yakın mesafede yer alıyor.

Miracle Residence adres bilgileri ise şöyle: Harmandere Mah. Dedepaşa Cad. Seda Sitesi Yanı Kurtköy 34912 Pendik/İstanbul

Miracle Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0216 482 60 08
Web Adresi: www.miracleresidence.com