Mirage Rezidans

Sur Yapı güvencesi ile yükselen Mirage Rezidans 15 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor

Mirage Rezidans

Sur Yapı güvencesi ile yükselen Mirage Rezidans 15 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor.  Mirage Rezidans 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor.Toplam 342 adet dairenin yer aldığı proje 17 katlı 3 bloktan oluşuyor.

300 milyon TL yatırım bedeline sahip Mirage Rezidans satılık daire büyüklükleri 58 ila 234 metrekare arasında değişiyor. Güneşli Mirage Rezidans teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Mirage Rezidans fiyatlarının 563 bin liradan başlaması bekleniyor. Mirage Rezidans'tan konut sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Güneşli Mirage Rezidans projesinin sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve balkon bulunuyor. 

Güneşli Mirage Rezidans, TEM otoyolu, Atatürk Havalimanı, E-5 karayolu ve metro istasyonlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Modern mimarisi ve sosyal donatıları ile dikkat çeken proje metrobüse yakın bir konumda yükseliyor. Mirage Rezidans'ın yer aldığı bu bölge iş merkezleri ve otelleri ile ikinci Maslak olarak adlandırılıyor.

Güneşli Mirage Rezidans adres bilgileri : Koçman Cad. Güneşli-Bağcılar/İstanbul

Güneşli Mirage Rezidans iletişim bilgileri
Telefon : 444 5 787
Web : http://suryapi.com.tr/

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Rezidans