Misafir ağırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Danca'nın 36 parçalık oturma grubuna sahip olanlar diledikleri kadar konuk çağırabilecekler

Misafir ağırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı

28 Kasım 2013 / emlakwebtv
Dünyanın hemen hemen her ülkesinde yeni yıl hazırlıkları başladı bile! Işıl ışıl vitrinler, tüketicinin beğenisine sunulan alternatif hediye seçenekleri, ister evde ister dışarıda eğleneceklere önerilen renkli çözümler yılbaşının Türkiye'de de keyifli geçeceğinin habercisi… Hollanda ortaklı oturma grubu üreticisi Danca yeni yılı evde, kalabalık bir partiyle karşılamak isteyenleri düşündü ve sizi "kimi, nereye oturtsam" derdinden kurtarmak için sonsuz kombinasyon kolaylığı sağlayan Modulex'i üretti. Oturma grubu, kanepe, koltuk, puf ve şezlongdan oluşan Modulex, türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun dev bir yaşam ünitesi…

36 parçalık puzzle
36 parça ürünü, değişik formlarda kombinleyebileceğiniz bu ürün sayesinde yaşam alanınıza, mekân ölçülerinize, koşullarınıza uygun oturma grupları oluşturmanız mümkün. “Alçak kol-alçak sırt”, “yüksek kol-yüksek sırt” ve “alçak kol-yüksek sırt” olmak üzere 6 ana ürün seçeneği bulunan Modulex’in yalın ve basit ana ürünlerini, dilediğiniz kol ve sırt ölçülerinde kullanarak ergonomik, esnek ve değişken kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Hem kişilikli hem de trendy sonsuz yaşam üniteleri oluşturabileceğiniz bu yaratıcı ürünün fiyatı ise 6.840 TL.

Türkiye’de bir ilk: “Second Skin”
Modulex'in döşemelik kılıfının temizlenmesi ya da değiştirilmesi de çok kolay. Çünkü Danca bütün ürünlerini ‘second skin’ adı verilen ikinci bir kılıfla kaplıyor. Bu kılıf sayesinde hem ürünün alt yapısı bir arada tutuluyor hem de döşemelik kılıfın kolayca giydirilip çıkartılması sağlanıyor. Bu ikinci yüz mekânlarda geçici kılıf vazifesi görerek, oturma grubu eksikliğinin hissedilmesini de önlüyor. Danca ürünlerinin ‘second skin’ kadar önemli bir başka özelliği de leke tutmuyor olmaları.

Danca ürünleri bütün dünyada
2001 yılından bu yana Avrupa ülkelerinin yanı sıra ABD ve Ortadoğu’ya da toplam üretiminin yüzde 90’ını ihraç eden Danca Türkiye, Aziz Sarıyer, Ferhan Azman, Teun Van Zanten, Michelle Moore, Mat Linders, Hugo De Ruiter, Robert Nimwegen, Thomas Althaus gibi farklı ülkelerden deneyimli tasarımcılarla çalışıyor. Ürünlerini Hollanda, Almanya, Avusturya, Belçika, İsviçre gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ihraç eden firma, kendi koleksiyonlarının yanı sıra Private Label üretim de yapıyor.