Mistral İzmir fiyat listesi

Mistral İzmir fiyat listesi ve ödeme planı detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Mistral İzmir fiyat listesi

Mistral İzmir Bayraklı'da Mistral Yapı Gayrimenkul tarafından 13 bin 923 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Mistral İzmir'de 263 adet konut bulunuyor. 48 katlı ofis ve 38 katlı konut bloğundan meydana gelen Mistral İzmir satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Haziran 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan Mistral İzmir LEED Sertifikası'na uygun olarak inşa ediliyor.

Mistral İzmir konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bunlar arasında AVM, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran ve sauna yer alıyor.

Mistral İzmir fiyat listesi
Mistral İzmir fiyatları en düşük 350 bin 900 dolar en yüksek 1 milyon 600 bin dolar olarak belirleniyor. Mistral İzmir metrekare birim fiyatları 3 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişiyor. Mistral İzmir satılık ofis fiyatları da 2 bin 750 dolar ile 3 bin 500 dolar arasında.

Mistral İzmir ödeme planı
Mistral İzmir ödeme planı kapsamında peşin ödemelere yüzde 7 oranında indirim sunulan Mistral İzmir projesinde dolar bazında ödeme yapmak isteyenler yüzde 10 peşinat verip kalan miktarı 36 ayda sıfır faizle, TL bazında ödeme yapmak isteyenler ise yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı 36 ayda sıfır faizle tamamlayabiliyor.

Mistral İzmir nerede?
Mistral İzmir, İzmir'in kent merkezi Bayraklı'da yer alıyor.

Mistral İzmir adres bilgileri: Ankara Caddesi İzmir Adliyesi karşısı Bayraklı/İzmir

Mistral İzmir İletişim Bilgileri
Telefon : 444 0 418
Web : http://mistralizmir.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Mistral Izmir