Mitsubishi'den çifte yaz kampanyası

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Kampanya kapsamında ikinci klima yüzde 50 indirimle satılacak

Mitsubishi'den çifte yaz kampanyası

27 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, yeni bir kampanya başladı. 30 Haziran'a kadar sürecek kampanya kapsamında bir klima alanlar KDV ödemeden, aynı anda iki klima almak isteyenler ise ilk klimanın KDV indirimine ek olarak ikinci klimayı yüzde 50 indirimle alma şansına sahip olacak. Üçüncü bir ürün almak isteyen tüketicilere de ayrıca KDV indirimi uygulayacak.

Kampanya kapsamında geçerli ürünler
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Yaz Kampanyası, Kirigamine Inverter Duvar Tipi Split Klima Cihazlarında (MSZ FH 25/35/50 VE/VEHZ), Kirigamine Zen Inverter Duvar Tipi Split Klima Cihazlarında (MSZ EF 25/35/42/50 VEW/VEB/VES), Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima (MSZ SF 25/35/42/50 VE; MSZ-GF 60/71 VE) ve Comfort Inverter Duvar Tipi Split Cihazlarda (MSZ HJ 25/35/50 VA) geçerli. 

Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+,  A++,  A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.