Mitsubishi'den mücevher klima

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri imzalı Yeni Krigamine Zen, modern dizaynı ve performansı ile dikkat çekiyor.

Mitsubishi'den mücevher klima

Uzak Doğu Zen felsefesinden esinlenilerek tasarlanan Yeni Kirigamine Zen Klimalar evinizin en kıymetlileri arasında yerini almaya hazır. Ortamla uyumlu 3 farklı renk seçeneği sunan Zen Klimalar, A+++ enerji sınıfı özelliğiyle de öne çıkıyor.

Güzellik, performans ve tasarruf bir arada
Modern çizgilerdeki Yeni Kirigamine Zen Klimalar, düşük enerji tüketimi ile yüksek ısıtma ve soğutma performansını bir araya getiriyor. Sezonsal Verimlilik Kriterleri'ne göre soğutmada A+++, ısıtmada A++ enerji sınıfında yer alan Zen Klimalar, az enerji ile çok iş yapıyor. Geniş kapasite seçenekleri ile tüm kullanıcı taleplerine cevap veriyor

Şık ve sade tasarımı
Modern iç mekan dekorunuzu tamamlamak için geliştirilen Yeni Kirigamine Zen Klimalar, içerisinde bulunduğu ortam ile doğal bir uyum sağlayan 3 farklı renk alternatifi sunuyor

Toz yok, koku yok...
Yeni Kirigamine Zen Klimalar'ın diğer bir üstün özelliği ise Nano Platinyum Filtre teknolojisi. Koku giderme etkisi yaratan platinyum seramik parçacıklardan oluşan bu antibakteriyel filtre, üç boyutlu yüzeyi ile çok daha geniş bir etki alanı yaratıyor. Nano Platinyum Filtre, çok iyi toz toplama kabiliyeti yanında üstün hava temizleme etkisi ile ortamın konfor seviyesini daha da yükseltiyor.

Haftalık ısı programı yapmak mümkün
Yeni Kirigamine Zen Klimalar'da uzaktan kumanda ile haftalık ısı programı yapmak mümkün. Kullanıcılar ayarlanan zaman periyoduna göre ısı programını yapabiliyor. Zen Klimalar ayarlanan çalışma saatlerinde otomatik olarak açılıyor ve kapanıyor.