Mitsubishi Electric kampanyası 31 Aralık'ta sona eriyor

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri'nin, "Eski teknoloji klima kullanacak kadar zengin değilim" diyenlere seslendiği kış kampanyası 31 Aralık'ta sona eriyor.

Mitsubishi Electric kampanyası 31 Aralık'ta sona eriyor

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri'nin, "Eski teknoloji klima kullanacak kadar zengin değilim" diyenlere seslendiği kış kampanyası 31 Aralık'ta sona eriyor. Yılsonuna kadar Sezonsal Verimlilik Kriterleri'ne göre A, A+, A++, A+++ enerji sınıfındaki Mitsubishi Electric Klimalar'dan satın alanlar 1.250 TL'ye varan indirim fırsatından faydalanıyor.

Mitsubishi Electric kampanyası
Yüksek enerji tasarrufunu indirim avantajıyla birleştiren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, kış kampanyası ile hem aile bütçesine hem ülke ekonomisine hem de çevreye katkı sağlamayı hedefliyor. Duvar tipi split modeller ile kampanyaya dahil döşeme tipi modellerde geçerli olan kışa özel kampanya boyunca Mitsubishi Electric Klimalar, Yapı Kredi World Kart'a özel 9 taksitle satışa sunuluyor.

A+++ konfor ve tasarruf Mitsubishi Electric Klimalarda
Isıtma ve soğutmada yüksek enerji tasarrufu sağlayan Mitsubishi Electric Klimalar, kışın sıcak yazın serin ev ve ofis konforunu düşük elektrik faturalarıyla sağlıyor. Mitsubishi Electric Klimalarla mekanlarda A'dan A+++'a kadar yüksek enerji tasarrufu ve konfor hakim oluyor.

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri'nin kış kampanyasına hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan, üstün teknolojisi ile konforu yeniden tanımlayan FH serisi Yeni Kirigamine Klimalar da dahil. Ortamdaki toz, bakteri, virüs ve alerjenleri yüzde 99'a varan oranda nötralize eden özel filtre sistemi Plasma Quad, bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan, odada hiç kimse olmadığında otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçen 3D i-see Sensör ve hava akımı yönlendirme sistemleri ile Yeni Kirigamine daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir klima deneyimi sunuyor.