Mitsubishi Electric'ten mücevher klima

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri imzalı Yeni Krigamine Zen, modern dizaynı ve üstün performansı ile dikkat çekiyor

Mitsubishi Electric'ten mücevher klima

Uzak Doğu Zen felsefesinden esinlenilerek tasarlanan Yeni Kirigamine Zen Klimalar, ortamla uyumlu 3 farklı renk seçeneği ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Zen Klimalar, A+++ enerji sınıfı özelliğiyle de öne çıkıyor.

Performans ve tasarruf
Yeni Kirigamine Zen Klimalar, düşük enerji tüketimi ile yüksek ısıtma ve soğutma performansını bir araya getiriyor. Sezonsal Verimlilik Kriterleri'ne göre soğutmada A+++, ısıtmada A++ enerji sınıfında yer alan Zen Klimalar, geniş kapasite seçenekleri ile tüm kullanıcı taleplerine cevap veriyor.

 Kirigamine Zen Klima

İç dekorun parçası
Modern mekanlardaki dekoru tamamlayıcı dizaynlarıyla da dikkat çeken ürünler, Beyaz Zen, Siyah Zen ve Gri Zen gibi üç ayrı renk seçeneği içeriyor. İnsan kulağının neredeyse algılayamayacağı yaprak hışırtısına eşdeğer (21 desibel) bir ses seviyesi ile yıl boyunca ideal iklimlendirme sağlayan Yeni Kirigamine Zen Klimalar; işyerleri ile evlerde özellikle bebek ve yatak odalarında sakin ve huzurlu ortamlar sunuyor.

Haftalık ısı programı yapmak mümkün
Yeni Kirigamine Zen Klimalar'da uzaktan kumanda ile haftalık ısı programı yapmak mümkün. Kullanıcılar ayarlanan zaman periyoduna göre ısı programını yapabiliyor. Zen Klimalar ayarlanan çalışma saatlerinde otomatik olarak açılıyor ve kapanıyor.