Mixx Awards Türkiye 2013"den Kale'ye ödülü

Daha önce “DPİD 2013”ten ödülle dönen Kale, bu kez dijital pazarlama iletişimi alanında yılın en iyi projelerinin seçildiği “Mixx Awards Türkiye 2013”ten Bronz Mixx ödülünü kazandı

Mixx Awards Türkiye 2013

21 Şubat 2014 / emlakwebtv
Dijital pazarlama iletişimi sektörünün yıldızlarını belirleyen “Mixx Awards Türkiye 2013”ün (Marketing Intelligence and Excellence) sonuçları açıklandı. Kale, su tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünü Aquasmart’ın özelliklerini tanıtmak için Facebook’ta gerçekleştirdiği “Dünyanın Profili Değişiyor” uygulaması, 27 ayrı kategoride 596 projenin değerlendirildiği yarışmada ödüle layık görüldü. Dünyanın azalan su kaynaklarına dikkat çektiği uygulama ile dijital medyada akılda kalıcı bir çevre hareketine imza atan Kale, 2013 yılına damgasını vuran projelerin ödüllendirildiği “Mixx Awards Türkiye 2013”ten, “Sosyal Medya Aplikasyonları” kategorisinde Bronz Mixx ödülünü kazandı.

Kale, çevre dostu uygulamaları ile ikinci ödül aldı
Daha önce pazarlama dünyasının en iyilerinin belirlendiği “Doğrudan Pazarlama Ödülleri – DPİD 2013”te, “Hedef Kitle-Topluluk Bağlılığı Kampanyaları” kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülen Kale’nin çevreci uygulaması; bu kez “Mixx Awards Türkiye 2013”te en iyiler arasına girerek, ikinci kez ödül alma başarısı gösterdi.

Kale’den “Dünyanın Profili Değişiyor” uygulaması
Doğaya dost çözümler sunan Kale, su tasarrufu konusunda her kişi ve kuruluşun sorumluluğu olduğunu vurguladığı “Dünyanın Profili Değişiyor” uygulamasıyla, kullanıcılara farklı bir bakış açısı kazandırdı. Türkiye’nin en tasarruflu ve çevreci klozeti Kale Aquasmart ile yılda yüzde 55 su tasarrufu (6 litre yerine 2.7 litre su kullanımı ile 3.3 litre tasarruf) sağlayan Kale’nin su israfına dikkat çektiği uygulamasına katılanlar, TEMA Vakfı ile birlikte oluşturulan Aquasmart Ormanı’na da katkıda bulunduklarını gösteren bir dijital sertifikaya sahip oldu.