Mobilya sektörünün kalbi Zow'da atacak

Dünya mobilya yan sanayi sektör liderleri yurtdışı iş bağlantıları yapmak ve son gelişmeleri görmek amacıyla İstanbul’da 5. kez buluşuyor

Mobilya sektörünün kalbi Zow'da atacak

16 Ocak 2013 / emlakwebtv
Dünyada üretim anlamında üst sıralarda olduğumuz mobilya yan sanayi sektör liderleri yurtdışı iş bağlantıları yapmak ve son gelişmeleri görmek amacıyla İstanbul’da 5. kez buluşuyor. Mobilya yan sanayi üreticilerinin heyecanla beklediği ZOW Fuarı, 17 Ocak tarihinde kapılarını açıyor. 2013 yılı trendlerinin de belirleyicisi olacak.

Tüm dünyaya mobilya sektörü konusunda hammadde akışı sağlayan, bu konuda şah damar konumunda olan Türkiye 17- 20 Ocak 2013 tarihlerinde ZOW İstanbul Fuarı'nda sektör temsilcilerini buluşturacak. 2012 yılında üretim hacmimizin 6 milyar doları bulduğu ve Türkiye olarak yüzde 20 büyüme gösterdiğimiz sektörde her geçen sene daha hızlı bir yükseliş hedefleniyor.

20 ülkeden 250 firma temsilcileri, sektör liderleri ve karar vericilerin buluşacağı fuar, İstanbul Valisi Sn. Hüseyin Avni MUTLU, Bursa Milletvekili Sn. Osman Hüseyin ŞAHİN, Karabük Milletvekili Sn. Osman KAHVECİ,Almanya'dan Clarion Survey Gmbh Pazarlama Direktörü Sn. Horst RUDOLPH,ZOW Türkiye Müdürü Sn. Aykut Engin’in konuşmalarıyla 17 Ocak 2013 Perşembe günü saat 11.00'de başlayacak.