Mobilyanın dünya devi Natuzzi Türkiye'de

Dünyanın en ünlü mobilya markası olarak bilinen Natuzzi, Fatih Kıral Mobilya ev sahipliğinde Türkiye'de...

Mobilyanın dünya devi Natuzzi Türkiye'de

Dünyanın en ünlü mobilya markası olarak bilinen Natuzzi, Fatih Kıral Mobilya ev sahipliğinde Türkiye'de... Farklı modelleri ile dikkat çeken Natuzzi İtalia koleksiyonu Fatih Kıral öncülüğünde görücüye çıkıyor. 

Dünyadaki en önemli mobilya markalarının Türkiye'deki temsilcisi konumunda olan Fatih Kıral Mobilya, 50'yi aşkın markayı aynı çatı altında müşterileri ile buluşturuyor. Fatih Kıral Mobilya, Cemil Topuzlu'da açılacak Natuzzi Mağazasında mobilyada uyum ve konfor yaşam alanları ile buluşturacak. 

Mobilyanın dünya devi Natuzzi Türkiye'de

Mobilya ile insan arasındaki uyumdan esinlenerek hazırlanan Natuzzi İtalia koleksiyonu, önemli tasarımcıların imzasını taşıyor. Maurizio Manzoni & Roberto Tapinassi by stüdyo Memo, Victor Vasiley, Claudio Bellini, Mauro Lipparini, Bernhardt & Vella gibi isimlerden oluşan tasarım ekibi doğal deri kumaşın dışında, konforda şaşırtan sonuçlar sunan yeni malzemeleri, yepyeni kaplamalar ile geliştiriyor. 

Mobilyanın dünya devi Natuzzi Türkiye'de

Yılın Yıldızı Herman Kanepe

Uyum üzerine hazırlanmış olan yeni koleksiyonda yer alan Herman Kanepe, konfor, tasarım ve özel işçiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Mobilyanın dünya devi Natuzzi Türkiye'de

Natuzzi yemek odalarında

Victor Vasilev tarafından tasarlanan Leggero Koleksiyonu yemek alanları için vazgeçilmez olacak. Yemek masası, sandalye ve koltuk modellerinden oluşan koleksiyon tarzını konuşturuyor. 

Natuzzi Editions

Konfor ve uyumun bir arada yansıdığı Natuzzi Editions mobilyada eşsiz deri kanepeler ve koltukların bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de. Natuzzi Editions, üretimi ve farklı tasarımları ile beğeniye sunulacak. 

Firma Bilgisi: Natuzzi