Mod Bahçelievler lansmana özel fırsatlarla satışta

MOD Bahçelievler, 4.950 TL’lik lansmana özel metrekare birim fiyatıyla avantajlı yatırım imkanı sunuyor.

Mod Bahçelievler lansmana özel fırsatlarla satışta

Ulaşım ağlarının keşişme noktasında yer alan ve markalı konutların yoğunlaştığı Basın Ekspres Yolu, İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinin başında geliyor. Basın Ekspres Yolu çevresinde yaklaşık 50'ye yakın markalı konut projesi bulunuyor ve bu projelerde 16 bin konut yer alıyor. Fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, birim metrekare satış fiyatlarının ortalaması 4.000 - 8.000 TL arasında değişiyor.

Basın Ekspres’in yükselen değeri

Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında çok özel bir lokasyon üzerinde bulunan MOD Bahçelievler projesi, bölgede daha önce birçok projeyi hayata geçiren MOD Gayrimenkul güvencesiyle yükseliyor.

Bölgedeki markalı konut projelerinde yaygın olarak görülen küçük daire modelinin aksine MOD Bahçelievler aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlanıyor. Projedeki 2.5+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. Bölgede yatırımcısına en çok kazandıran projelerin başında gelen MOD Bahçelievler’de metrekaresi 4.950 TL’den satışa sunulan daireler için %0 faiz ve %10 indirim imkanı da sağlanıyor.

MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, MOD Bahçelievler’in Yeşilköy Havalimanı, Basın Ekspres ve TEM bağlantı yolunun üzerinde, çok özel bir lokasyonda yer aldığını kaydediyor. Yirik, fiyat avantajı ve ödeme kolaylıklarının yanı sıra geniş daireleri, sosyal imkanları, metrobüse üç dakika, metroya ise 200 metre mesafelik merkezi lokasyonu ile MOD Bahçelievler’in yatırımcılara büyük fırsatlar sunduğunun altını çiziyor. 

Firma Bilgisi: Mod Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: MOD Bahçelievler