Mod Bahçelievler ön talep topluyor

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler ön talep topluyor

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler ön talep topluyor. Az katlı ve yatay bloklardan oluşacak projede 84 daire yer alıyor. Stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmeyen MOD Bahçelievler'de tüm daireler büyük metrekarelere sahip. 

İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden olan Basın Ekspres Yolu üzerinde hayat bulan proje, Yeşilköy Havalimanı - Basın Ekspres - TEM bağlantı yolunun üzerinde konumlanıyor. MOD Bahçelievler'den metro ve metrobüse ise kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. 

5 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Mod Bahçelievler'de çocuklu ailelere özel sosyal alanlara yer veriliyor. SPDO - Sabri Paşayiğit imzası taşıyan Mod Bahçelievleri projesinde ön talep dönemi başladı. 

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Mod Bahçelievler fiyatları metrekaresi 5 bin 900 TL'den başlıyor. Az katlı 3 blokta 84 adet daireden oluşan projede her katta 4 daireye yer veriliyor. 

Mod Bahçelievler projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor. 

 

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

 

Mod Bahçelievler nerede? 

Mod Bahçelievler, Basın Ekspres üzerinden mevcut Masko metro durağına bağlanacak olan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde konumlanıyor. 19,5 dakikada Ataköy’de İkitelli’ye giden 13 kilometrelik bu hattın yapımı sonrası, Mod Bahçelievler projesine hiç trafiğe girmeden, sadece raylı sistemi kullanarak İstanbul’un her noktasından ulaşım mümkün olacak.

 

"Mod Bahçelievler ön talep topluyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

Mod Bahçelievler ön talep topluyor

Firma Bilgisi: Mod Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: MOD Bahçelievler