Mod Tasarım çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor

Sektöre girdiği 2002 yılından beri Mod Tasarım, çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor

Mod Tasarım çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor

Sektöre girdiği 2002 yılından beri Mod Tasarım, çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor. Çalışan sağlığını ve konforunu temel ilke olarak benimseyen Mod Tasarım, mobilya, kişisel ofis ve seperasyon sistemleri üreterek hızlı büyümesini sürdürüyor. 

Günümüzde çalışanların verimliliğini etkileyen en önemli faktörlerin sağlık, ergonomi ve rahatlık olduğunu söyleyen Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, uzun saatler geçirilen ofis ortamında, aydınlatma, ses yalıtımı, havalandırma, ofis mobilyalarındaki konfor, sosyalleşmeye imkan veren alanlar gibi birçok faktörün birlikte ele alınması gerektiğinin altını çiziyor. Sicim, açık ofis yaratırken çalışanlar için özel ve kişisel alanlar oluşturulmasının da önemini vurguluyor. Mod Tasarım çatısı altında Ofisci, Rubiby ve Seperasyon Sistemleri markaları ile özelleşmiş hizmetler sunuluyor. 

 

Mod Tasarım'dan yeni nesil ofis trendleri

 

Rubiby, çağrı merkezlerinde verimliliği en üst seviyeye taşıyor 

“Çağrı merkezleri çok dinamik büyümeler yaşıyor. Bu noktadan hareketle 2006 yılında Rubiby markasını oluşturduk. . Biz Rubiby markamızla çağın gerekliliklerine uygun, dinamik ve modern bakış açısı ile ergonomik, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunarak, çağrı merkezlerinde verimliliği en üst düzeye taşımayı amaçlıyoruz.”

Seperasyon sistemleri ile kişisel alanlar yaratıyoruz

“Açık ofislerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak fikri ile kurduğumuz Seperasyon sistemleri ile çoklu çalışma ortamlarında çalışanlara kişisel yaşam alanları tasarlıyoruz. Günümüzde açık ofis sistemleri denildiğinde akla ilk gelen çoklu çalışma grupları ve tavana kadar ulaşmayan seperatör sistemleridir. 

Ofisci ile ofisleriniz modern ve göz alıcı 

“Mod Tasarım çatısı altında faaliyet gösteren bir diğer markamız olan Ofisci ile doğru kombinleri oluşturarak verimli ve kullanışlı ofisler dizayn ediyoruz. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçiren yöneticilerin ve çalışanların, çalışma alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına uygun mobilyalar tasarlayan Ofisci markamızla işyerlerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek, ferah çalışma alanları yaratıyoruz.   

Firma Bilgisi: Mod Tasarım