Mod Tasarım sanal gerçeklik gözlüğü ile ofisinizi tasarlayın

Türk mühendislerin üç yıl kadar süren çalışması sonucunda geliştirilen uygulamalar ile bir ilke imza atan Mod Tasarım sanal gerçeklik gözlüğü ile ofisinizi tasarlayabilirsiniz

Mod Tasarım sanal gerçeklik gözlüğü ile ofisinizi tasarlayın

Türk mühendislerin üç yıl kadar süren çalışması sonucunda geliştirilen uygulamalar ile bir ilke imza atan Mod Tasarım sanal gerçeklik gözlüğü ile ofisinizi tasarlayabilirsiniz. 

Mod Tasarım’ın tüm ürünlerini bir arada bulabileceğiniz “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile mobilyalarınızı seçebilir ve ofisinizde nasıl bir dekorasyon oluşturduğunuzu görebilirsiniz.

Mod Tasarım sanal gerçeklik gözlüğü ile ofisinizi tasarlayın

Yeni ofisinizde gezin

Uygulama ile ofisinizi tasarlayabileceğiniz gibi sanal gerçeklik gözlüğü ile de ofisin içinde gezebilirsiniz. Bu sayede hem ofisinizin içinde dolaşabilir hem de ürünlerin yerlerini değiştirebilirsiniz. Ofisini sen tasarla sloganı ile yola çıktıklarını söyleyen Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, ''Biz süreç yönetiminde en çok doğru projelendirme ve uygulamaya zaman harcayan bir şirketiz. Bu uygulama sayesinde artık projelendirme, ürün hakkında bilgi verme, maliyet hesaplama ve her değişiklikte yeniden fiyatlama gibi kavramlar ortadan kalkıyor. Kullanıcı kendi teklifini kendisi oluşturabiliyor ve yaşamın yüzde yüz içinde bir uygulama sunuyoruz. Bu sayede proje ekibimiz artık daha güçlü müşteri desteği verirken, detaylarla hem ekibimiz hem de müşterilerimizzaman kaybetmiyor. Biz de üretim ve teslimat sürecimizi hızlandırıyoruz ve toplam kalite yönetimimizde büyük bir yükseliş ön görüyoruz” dedi.

Ios ve Android cihazlarınızın uygulama marketlerinden ücretsiz indirebileceğiniz Mod Tasarım’ın sunduğu “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile showrooma gitmeden showroom imkânı sunuyor.

Firma Bilgisi: Mod Tasarım