Mod Tasarım'dan yeni nesil ofis trendleri

Mod Tasarım, çalışan sağlığını ve konforunu temel ilke olarak benimseyerek klasikleşen ofis algısına yepyeni bir boyut kazandırıyor

Mod Tasarım'dan yeni nesil ofis trendleri

Mod Tasarım, çalışan sağlığını ve konforunu temel ilke olarak benimseyerek klasikleşen ofis algısına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Beklentileri ve motivasyonları farklı jenerasyonların iş hayatında bir arada çalışması, teknoloji ve iş yapma şekillerindeki hızlı gelişmeler, ofis ortamında da büyük bir değişiklik yaşanmasına neden oldu. Yaşanan değişim sonucu ofislerde verimliliği arttırmak için farklı ihtiyaçların otaya çıktığını belirten Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, günümüzde çalışanların verimliliğini etkileyen en önemli faktörlerin sağlık, ergonomi ve rahatlık olduğunu söyledi. 

Mod Tasarım'dan yeni nesil ofis trendleri

Ofislerde özel ve kişisel alanların oluşturulması önemli

Uzun saatler geçirilen ofis ortamında, aydınlatma, ses yalıtımı, havalandırma, mobilya konforunun birlikte ele alınması gerektiğini söyleyen Sicim, açık ofis ortamları yaratırken çalışanlar için özel ve kişisel alanların oluşturulmasının da önemli olduğunu söyledi. Ofis ihtiyaçlarına tek elden cevap vermek için, Mod Tasarım çatısı altında Ofisci, Rubiby ve Seperasyon Sistemleri markalarıyla özelleşmiş hizmet sunuyor. 

Mod Tasarım'dan yeni nesil ofis trendleri

Verimli ve kullanışlı ofisler 

Sicim, ''Mod Tasarım çatısı altında faaliyet gösteren bir diğer markamız olan Ofisci ile doğru kombinleri oluşturarak verimli ve kullanışlı ofisler dizayn ediyoruz. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçiren yöneticilerin ve çalışanların, çalışma alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına uygun mobilyalar tasarlayan Ofisci markamızla işyerlerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek, ferah çalışma alanları yaratıyoruz. Özgün tasarımları, müşteri odaklı yaklaşımı ve fonksiyonel çözüm önerileri ile Mod Tasarım olarak amacımız; mutlu çalışanların olduğu, verimli, etkin ve farklı ofisler yaratmaktır.” dedi.