Moda Country Ankara!

Numanoğlu İnşaat'ın Başkent'te hayata geçirdiği projesi Moda Country Ankara'da teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında yapılması planlanıyor

Moda Country Ankara!

Numanoğlu İnşaat'ın Başkent'te hayata geçirdiği projesi Moda Country Ankara'da teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında yapılması planlanıyor. Çarşı, Garden ve Residence bölümlerinden meydana gelen projede her ihtiyaca yönelik konutlar bulunuyor. 

Projede, Türkiye'nin en seçkin giyim mağazaları, eğlence aalanları ve kafeleri Moda Country Çarşı'da yer alacak. Projenin Garden bölümünde ise villa konforunda 5+1 bahçeli dubleksler, residence kısmında ise 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut tiplerine yer verilecek. 

22 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Moda Country Ankara'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde büyüklükleri 53 metrekare ile 243 metrekare arasında değişen 156 adet konuta yer veriliyor. Moda Coountry'de teslim tarihi olarak 2017 yılı Nisan ayı planlanıyor. 

Projeden konut satın almak isteyenlerin peşin ödeme yapması gereken Moda Country fiyatları 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında yüzde 40 prim yapması beklenen projede kiralık daire fiyatlarının 1.250 TL'den başlaması bekleniyor. 

Mimarisi ve sosyal donatıları ile dikkat çeken Ankara Moda Country projesi Ankaralılar tarafından yoğun ilgi gördü. Projenin yüzde 35'lik kısmı lansman öncesinde satıldı. Ev sahiplerine rahat bir yaşam sunmayı hedefleyen Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası taşıyor. 

Birbirinden farklı konut tiplerine yer verilen Moda Country'de 1+1 daireler Bohemia, 2+1 konutlara Geminia, 3+1 konutlara Trokia, özel dairelere ise Special adı verildi. 

 

Firma Bilgisi: Numanoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Moda Country