Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor

Ankara Yaşamkent'te hayata geçirilen Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor

Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor

Ankara Yaşamkent'te hayata geçirilen Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor. Çarşı, Garden ve Residence bölümlerinden meydana gelen proje tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 prim kazandıracak. 

Moda Country projesinde çarşı bölümü alışveriş merkezinden oluşacak ve kafeler, eğlence alanları ve giyim mağazaları bulunacak. Garden bölümünde villa konforunda bahçeli dubleksler, residence bölümünde ise 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut tipleri yer alacak. 

Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor

Moda Country, residence bölümünde 136 konut, Garden bölümünde 20 bahçeli villa ve çarşı bölümünde 24 dükkandan oluşuyor. 22 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede konutların büyüklükleri 53 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. 

Moda Country Ankara projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, dans salonu, tenis kortu, basketbol sahası ve voleybol sahası yer alıyor. 

Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile yükseliyor

Teslimler 2017 yılında

2017 yılı Nisan ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan projede konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerin yanı sıra şirket bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Moda Country Yaşamkent fiyatları ise 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Ankaralılardan büyük ilgi 

Mimarisi ve sosyal donatıları ile dikkat çeken proje Ankaralılar tarafından büyük ilgi gördü. Moda Country projesinde yüzde 35'lik kısım lansman öncesinde satıldı. Projenin tamamlandığında yatırımcısına en az yüzde 40 prim kazandırması bekleniyor. Moda Country Numanoğlu İnşaat imzası ile Ankara Yaşamkent'te hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Numanoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Moda Country