Modakent Sancaktepe Konakları Eylül 2017’de teslim edilecek

Modakent İnşaat tarafından hayata geçirilen Modakent Sancaktepe Konakları, 2017 yılının Eylül ayında teslim edilecek

Modakent Sancaktepe Konakları Eylül 2017’de teslim edilecek

İstanbul Anadolu Yakası’nda Modakent İnşaat tarafından yapımına devam edilen Modakent Sancaktepe Konakları’nın tapuları hemen teslim ediliyor.  Projenin anahtar teslimleri ise 2017 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek.

Toplam 3 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Modakent Sancaktepe Konakları’nın inşaat alanı 14 bin metrekare olacak. 6 blok halinde yükselecek olan projede 72 adet daire yer alacak.

Bahçe, balkon ve teras alanlarına yer verilen Modakent Sancaktepe Konakları’nda 65 araç kapasiteli kapalı otopark alanı da yer alacak. 2+1, 3+1, çatı dubleksi ve bahçe dubleksi daire tiplerinden oluşan projede dairelerin alanı 85 ila 110 metrekare arasında.

Modakent Sancaktepe Konakları projesinde 2+1 dairelerin fiyatı 262 bin TL’den ve 3+1 dairelerin fiyatı ise 384 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi ile uygun vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

Samandıra Mezarlığı’na yakın mesafede yükselen Modakent Sancaktepe Konakları’nın ayrıcalıkları içerisinde; yürüme ve bisiklet parkurları, mini futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun parkı, açık hava kafeteryası, kamelyalar ve oturma grupları ile suni şelaleli süs havuzu mevcut.

 

Firma Bilgisi: Modakent A.ş.
Proje Bilgisi: Modakent Sancaktepe Konakları