Modern banyoların vazgeçilmezi

Kapadokya Doubletree by Hilton Avanos Oteli’nin 126 banyosunda Grohe ürünleri kullanılıyor

Modern banyoların vazgeçilmezi

6 Kasım 2012 / emlakwebtv
Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya  Oteli, olağanüstü vadileri, peribacaları, doğal tarihi ve kültürel yapısıyla dünyada eşi bulunmayan Kapadokya bölgesinde.
UNESCO’nın 1985’den bu yana Dünya Mirasları listesinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi ile daha  birçok kültürel ve tarihi bölgeye ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda yer alıyor. Otelin konforunda 126 banyosunda kullanılan Grohe ürünlerinin payı büyük. Grohtherm 3000 termostatik batarya serisi Grohe TurboStat® , Grohe CoolTouch® , SafeStop, EcoButton ve EasyLogic, özellikleriyle banyo keyfi için termostatik bataryalara özgü tüm teknolojileri bir arada sunuyor.
Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya’da kozmopolitan yaklaşımı ile dinamik ve kendine güvenli duruşu ile modern banyoların vazgeçilmezi Concetto serisi de kullanıldı. Yuvarlatılmış köşeler tüm seride rafine detaylar ortaya çıkarırken değişen ebatlardaki silindir formlar kendine has bir estetik oluşturuyor. Ürünlerin tasarımları Grohe StarLight®krom kaplama ile tamamlanıyor. Grohe SilkMove® kartuş teknolojisi yumuşak ve hatasız su kontrolü sağlıyor. Otelde kullanılan ve asma lavabolar, bide, pisuar ve tuvalet kurulumunda güvenli ve hızlı bir yöntem sağlayan Grohe Rapid SL sisteminden de yararlanılmış.