Modoko Life Exclusive “Merhaba” Dedi

Modoko, 1 Ekim 2013 tarihinde Suada’da gerçekleştirdiği Modoko Life Exclusive dergisi lansmanıyla konuklarına eğlenceli bir gece yaşattı

Modoko Life Exclusive “Merhaba” Dedi

10 Ekim 2013 / emlakwebtv
“Modoko, Her Dilde Her Yerde Modoko Demek” sloganıyla yola çıkan Modoko, mobilya konusundaki bilgilerini paylaşmak ve müşterilerine mobilya konusunda farklı bir bakış açısı sunmak amacıyla “Modoko Life Exclusive”yle yayın hayatına “Merhaba” dedi. Seçkin davetlilerin katılımıyla 1 Ekim 2013 tarihinde Suada’daki lansmanda görücüye çıkarılan “Modoko Life Exclusive”, büyük beğeni topladı. Moonlight Black And White Band Caz Grubu’nun renklendirdiği gecede söz alan Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, “Modoko, ‘Modoko Life Exclusive’ dergisiyle marka değerini daha da arttırdı. Dergimizin kısa süre içerisinde büyük ses getireceğine gönülden inanıyoruz” dedi. Mymoonic Reklam Ajansı Başkanı ve Modoko Life Exclusive dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Cem Berkcil ise “Modoko Life Exclusive” dergisiyle sektöre yeni bir soluk getirdiklerinin altını çizdi.

“Modoko Life Exclusive” dergisi mobilya sektörünü mercek altına alacak
Mobilya sektörünü mercek altına alan dergide, moda, ekonomi, sanat, spor, tasarım, turizm, magazin ve cemiyet konuları da yer alıyor. Okuyucularına alışılmışın dışında, çizgi üstü bir dekorasyon-yaşam dergisi sunan “Modoko Life Exclusive”, Modoko’daki 350 mağazanın dışında TBMM, konsolosluklar, İTO, üst düzey kurum ve kuruluşlarda da özel dağıtım yoluyla yer alıyor.