“Modüler daire” ayrıcalığı Eylül sonunda bitiyor

Kemerburgaz Göktürk’te, sıradışı tasarımıyla fark yaratan Yalın Evler Projesi’nde, “modüler daire” satın alma ayrıcalığı Eylül sonuna kadar devam ediyor

“Modüler daire” ayrıcalığı Eylül sonunda bitiyor

21 Ağustos 2013 / emlakwebtv
İstanbul Caddesi’nin sonunda ormana komşu olan Yalın Evler’de, daire planını satın alınların tercihlerine uygun hale getirme olanağı, kaba inşaat tamamlanarak, ince inşaatın başlamasıyla ile sona erecek. Keleşoğlu ve Zilal İnşaat, gelecek yıl tamamlanacak olan projede, daire sahiplerinin odaların yerleri ve biçimleri ile ilgili değişiklik isteklerini, mimari ve mühendislik açısından uygun olması koşuluyla, ücretsiz yerine getiriyorlar.

Beklentilerine göre, odaların yerini ve şeklini değiştirecek düzenlemeler talep edebiliyor
Göktürk Yalın Evler Projesi, bahçe ve çatı dubleksleri ile bahçe ve normal katlarda yer alan toplam 146 konut ve 10 dükkandan oluşuyor. Göktürk Yalın Evler’de, 67 metrekareden başlayan 1+1’lerden 261 metrekareye varan 5+1’lere kadar değişik metrekare ve daire tiplerinin yanı sıra, 2,5+1 ve 3,5+1 gibi, her beklentiye yanıt veren, zengin ara metrekare seçenekleri de yer alıyor. Bu denli bol seçeneğe rağmen, projeden büyüklük, kat ve konum olarak satın alacakları daireyi belirleyenler, dilerlerse seçtikleri dairenin planında, kendi ihtiyaç ve beklentilerine göre, odaların yerini ve şeklini değiştirecek düzenlemeler talep edebiliyorlar. Yalın Evler Projesi’nde, farklı her yaşam tarzına uyum sağlayabilen “modüler olma” özelliğinden yararlanarak, daire planlarında değişiklik talep edeceklerin, dairelerini ince inşaat çalışmaları başlamadan önce, Eylül ayı sonuna kadar satın alması gerekiyor.

Projede, fiyatı 207 bin dolardan başlayan dairelerin satışında, yüzde 25 peşin 24 aya varan, sıfır faizli, avantajlı kredi seçenekleri sunuluyor. Dileyen alıcılar ise, banka kredisi kullanabiliyor. Göktürk Yalın Evler Projesi, 2014 yılında tamamlanarak, daireler sahiplerine teslim edilecek.

Cam dış cephe, dairelere güneş ve oksijen depoluyor
Göktürk Yalın Evler, özel tasarlanmış dış kolonları, güneş ve oksijeni eve taşıyan transparan cam cepheleri, iklim kalkanı özelliğine sahip ahşap cephe kabuğu, farklı katlardaki teras ve bahçe olanakları ile bölgenin ultra modern projesi olma özelliği taşıyor. Proje, duvarsız cam yüzeyi sayesinde bitişikteki orman ile oksijen alışverişini en üst seviyeye taşıyor. Bu yüzeyi gerektiğinde örtebilme ve böylece gün ışığını yönlendirebilme olanağı sağlayan doğal ahşap kabuğu ise, güneşten doğal ışık ve ısıyı dilediği kadar elde etme ayrıcalığı kazandırıyor.

Göktürk bölgesinin kayalık sağlam zemini ve özel tasarlanmış dış kolonlar da, deprem güvenliği açısından Yalın Evler Projesi’ne, artı değer katıyor. Açık havuz, sauna fitness merkezi, toplantı salonları, çocuk oyun alanı ve loby cafe gibi zengin sosyal donatıları barındıracak Göktürk Yalın Evler Projesi, daire sakinleri ve misafirleri için yeterli düzeyde kapalı otoparkları ve her daireye özel depo alanları ile insanı ön planda tutan bir yaşam konforu sunuyor. Proje, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüyüş mesafesinde olmasının yanı sıra, Terkos Gölü çevresinde inşa edileceği açıklanan 3. havaalanına yakınlığıyla da, yaşam maliyeti ve yatırım açısından avantaj sağlıyor.

Yalın Evler Projesi hakkında detaylı bilgi için: www.yalinevler.com