MOM Yapı’dan ödeme avantajları

MOM Yapı, 120 aya kadar vadeli konut kredisi avantajı, ayrıca kredi kullanacaklara da istedikleri bankayı seçme olanağı sunuyor

MOM Yapı’dan ödeme avantajları

18 Mart 2013 / emlakwebtv
Çekmeköy’ün nezih yaşam alanı GLOW3 projesinin mimarı MOM Yapı da, düşük faizli ve uzun vadeli konut kredisi ortamını müşterilerine avantaj olarak yansıtan ödeme seçenekleri sunuyor. MOM Yapı,  GLOW3 projesinden konut sahibi olmak isteyenlere özel 120 aya kadar vadeli konut kredisi seçeneği sunuyor. Bu sayede ev sahibi olmak isteyen aileler, geri ödeme süresini uzatarak taksit ödemelerini daha düşük tutarlarda yapma olanağı buluyor. Diğer yandan MOM Yapı’dan ev sahibi olmak isteyenler, istedikleri bankadan konut kredisi alma şansına sahip oluyor. Bu sayede yatırımcılar, bankalar arasında yaşanan düşük faizli kredi rekabetini kendileri adına avantaja dönüştürerek en uygun faiz oranıyla kredi alma imkanına sahip oluyor.

GLOW3: Konforlu bir yaşamın merkezi
Sosyal yaşam olanaklarıyla dikkat çeken GLOW3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanının yanı sıra basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası GLOW3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da GLOW3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Lokasyonu itibariyle de birçok ulaşım olanağına sahip olan GLOW3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam eden Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde.

GLOW3 projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.glow3.com/

MOM Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.momyapi.com.tr/

Firma Bilgisi: Mom Yapı