Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Başkentin yeni gözdesi Moment Beştepe, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, bakanlıklara, üniversitelere, resmi ve ticari kuruluşlara komşu konumuyla dikkat çekiyor

Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Başkentin yeni gözdesi Moment Beştepe Ofis, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, bakanlıklara, üniversitelere, resmi ve ticari kuruluşlara komşu konumuyla dikkat çekiyor. Moment Beştepe Ofis projesinden ofisi olanlar, seyehatten döndüklerinde, uzun toplantıların ardından uyku odalarındaki konforu sağlayan koltuklarda dinlenme fırsatı bularak, günün yorgunluğu ve stresini yoga odalarında atabilecek. 

İki blokta 330 ofis 22 ticari ünite
Moment Beştepe içindeki workshop, seminer, toplantı salonları da ofis çatısı altında her tür ihtiyacı karşılayacak şekilde hazırlandı. Moment Beştepe’deki "ortak kullanımlı çalışma ve sosyalleşme alanları”, bir yandan toplantı yaparken bir yandan da telefon, faks, internet, çay, kahve, atıştırmalık gibi ihtiyaçlara ulaşmak için tasarlandı. 

Moment Beştepe projesi, 15 katlı iki blokta 330 ofis ve 22 adet ticari üniteden oluşuyor. Moment Beştepe ofis büyüklükleri 83 metrekare ile 198 metrekare arasında değişen proje, “mutlu çalışanlar” mottosuyla çarpıcı sosyal alanlar sunuyor. 

Çalışırken keyifli manzara
Moment Beştepe, Atatürk Orman Çiftliği ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin bulunduğu Ankara’nın yeşili en yoğun lokasyonunda yükseliyor.  Moment Beştepe bu avantajı ile keyifli bir manzaraya ve hiçbir zaman kapanmayacak geniş bir ufka bakıyor. 

Yaşam odaklı ofis
Moment Beştepe Ofis, ulaşım olanaklarıyla Ankara’nın artan trafik yüküne alternatifler sunuyor. Proje, Konya Yolu’na 500 metre, İstanbul Yolu’na 500 metre, Kızılay’a 7,4 km, Tunalı’ya 7,5 km, Çevre Yolu’na 17 km, Eskişehir Yolu’na 2 km, otobüs terminaline 500 metre, Esenboğa Havaalanı’na 30 km uzaklıkta bulunuyor. 

Ankara Moment Beştepe, otobüs durağına 200 metre, Bahçeli ve Söğütözü metro istasyonlarına ise sadece 500 metre uzaklıkta. Moment Beştepe Ofis’in ev konforunu işyerine taşıyan ofisleri, lansmana özel ve peşin alım indirimleriyle satışa sunuluyor.

Temiz havayı içeri davet ediyor 
Günümüz ofislerinin en büyük sorununa yanıt veren proje, tamamen açılabilir pencerelerle temiz havayı ofislere davet etmek üzere tasarlandı. Moment Beştepe Ofis içindeki teras bahçeler de yeşille iç içe ferah bir ortam yarattı. 

"Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Moment Beştepe Ofis Ankara'da yükseliyor

Firma Bilgisi: Moment Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: moment beştepe ofis