Moment Beştepe ofis fiyatları 570 bin TL’den başlıyor!

Satın alındıktan sonra ekstra hiç bir masraf yapılmasına gerek kalmayan Moment Beştepe’nin tastamam teslim edilen ofisleri 570 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor

Moment Beştepe ofis fiyatları 570 bin TL’den başlıyor!

Moment Yapı tarafından Ankara’da inşa edilen Moment Beştepe, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin hemen karşısındaki lokasyonda yükseliyor. 2017 yılının son çeyreğinde yaşamın başlaması beklenen proje, alıcılarına tastamam olarak ekstra hiç bir masraf gerektirmeyecek şekilde teslim ediliyor. 

Toplam 10 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Ankara Moment Beştepe’de 330 adet ofis alanına yer veriliyor. Önü hiçbir şekilde kapanmayacak şehir manzarasına hakim olan projede ofislerin büyüklüğü 83 metrekare ila 342 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Mimar Gökhan Aksoy imzası taşıyan Moment Beştepe Ankara projesi, Atatürk Orman Çiftliği ile şehir arasında, ince uzun iki parsel üzerinde yer alıyor. Proje içerisinde; restoran ve mağazalar, alternatif bir çalışma ve sosyalleşme alanı sunan toplantı ve buluşma salonları, uyku odası ile yoga salonu bulunuyor.

Moment Beştepe ofis fiyatları minimum 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden ofis sahibi olabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi uygun vade seçeneklerinden yararlanılarak banka kredisi de kullanılabiliyor. 

Merkezi konumda yükselen Moment Beştepe’nin donatıları şöyle sıralanıyor; 7/24 güvenlik, vale hizmeti, kapalı otopark, kiralanabilir sistem ve altyapı alanları, fiber optik IT altyapısı, VRF iklimlendirme sistemi, jeneratör, tabldot restoran, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, yangın algılama ve otomatik söndürme, oto yıkama, her katta bay/bayan WC ile mescit.

 

Firma Bilgisi: Moment Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Moment Beştepe