Moment İstanbul nerede?

AC Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlık'ta hayata geçirilen Moment İstanbul nerede? Sorusu en çok cevap bekleyen sorular arasında

Moment İstanbul nerede?

AC Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlık'ta hayata geçirilen Moment İstanbul nerede? Sorusu en çok cevap bekleyen sorular arasında. AC Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlık'ta, hayata geçirilen Moment İstanbul projesi inşasına devam ediliyor. Moment İstanbul projesinde, konut ve Home – Office'lerin yanı sıra 12 adet de cadde üzeri mağaza yer alacak. Moment İstanbul 44 katlı iki kuleden oluşuyor. Moment İstanbul'da açık yüzme havuzu, fitness center, sauna, otopark, spor alanları gibi birçok sosyal imkan bulunuyor.

Moment İstanbul daire fiyatları
Dairelerin 239.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Moment İstanbul projesinde, alternatif ödeme planlarının bulunuyor. Projede 60 aya kadar yüzde 0,88, 120 aya kadar ise yüzde 0,91 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. Ayrıca lansman dönemine özel olarak peşin alımlarda yüzde 15 iskonto uygulanıyor. Moment İstanbul'da; 1+1 daireler 239 bin TL ile 349 Bin TL aralığında, 1,5+1 daireler 349 bin TL ile 449 bin TL aralığında, 2+1 daireler ise 449 bin TL ile 769 bin TL aralığında satışa sunuldu.

Moment İstanbul ne zaman teslim edilecek?
Ac Yapı tarafından hayata geçirilen Moment İstanbul 2017 Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Moment İstanbul nerede olduğu bilgisine ve fiyatlarına diğer haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Moment İstanbul nerede?
Kartal E-5 bandında, adalar manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul, estetik mimarisiyle bölgenin yenilenen siluetine büyük katkı sağlıyor. E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk. uzaklıkta konumlanıyor.

AC Yapı Moment İstanbul İletişim
Telefon:0216 377 82 82
Moment İstanbul Satış Ofisi: Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık-Kartal

"Moment İstanbul nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Moment İstanbul nerede?

Moment İstanbul nerede?

Moment İstanbul nerede?

Moment İstanbul nerede?

Proje Bilgisi: Moment Istanbul