Moment İstanbul reklam filmi yayında

AC Yapı imzasıyla Kartal'da inşa edilen Moment İstanbul projesinin reklam filmi yayına girdi

Moment İstanbul reklam filmi yayında

AC Yapı'nın Kartal E-5 aksının tam üzerinde yer alan  Soğanlık mahallesinde inşa ettiği Moment İstanbul projesinin yeni reklam filmi yayına girdi. Brandit tarafından hazırlanan reklam filmi projenin merkezi lokasyonu ve akıllı mimarisini ön plana çıkarıyor.

Moment İstanbul reklam filmi yayında
AC Yapı tarafından Kartal'da E.5 aksının tam üzerinde inşa edilen Moment İstanbul projesinin Brandit tarafından hazırlanan reklam filmi yayına girdi. Reklam filminde projenin merkezi lokasyon ve akıllı mimari gibi özellikleri ön plana çıkarıldı. Kartal E-5 Soğanlık hattı üzerinde konumlanan, ulaşım ağlarına yakınlığı, yüksek tavanlı geniş daireleri ile dikkat çeken Moment İstanbul projesinin Mart 2017 tarihinde tamamlanması bekleniyor. 

Moment İstanbul reklam filmi yayında

Reklam filmi Brandit tarafından hazırlandı
Brandit tarafından hazırlanan reklam filminde AC Yapı'nın 44 katlı iki kuleden oluşan projesinin hayatı kolaylaştıran mdokusuna dikkat çekiyor. Filmde, trafik sorunu yaşayan ve dar yaşam alanlarında hayatını sürdürmek zorunda kalan kişilerin yaptığı seçimlerle bu durumdan kurtulmalarına olanak tanıyan tercihlerine esprili ve eğlenceli bir biçimde anlatılıyor. 

Filmde ayrıca AC Yapı Moment İstanbul projesinin özgün mimarisi ve merkezi lokasyonu ile modern çağın sorunlarına çözüm sunacağı da belirtiliyor. 

Firma Bilgisi: Ac Yapı