Moment İstanbul son durum

Moment İstanbul son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir ya da Moment İstanbul satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz

Moment İstanbul son durum

Moment İstanbul Kartal’da AC Yapı tarafından inşa ediliyor. 10 bin 157 metrekare arsa alanı üzerinde 731 adet daireden meydana gelen Moment İstanbul son durum detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Moment İstanbul fiyatları
Moment İstanbul satılık daire büyüklükleri 74 metrekareden başlıyor. 2017 yılında teslim edilmesi beklenen Moment İstanbul fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Ayrıca 120 aya kadar  yüzde 0,94 faiz oranıyla anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi de kullanılabilen projede, alternatif ödeme planları da yer alıyor.

Moment İstanbul özellikleri
- Açık yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Fitness merkezi
- Güneşlenme terası
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark 
- Sauna

Moment İstanbul son durum
Moment İstanbul son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir ya da Moment İstanbul satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Moment İstanbul nerede?
AC Yapı Moment İstanbul Kartal, Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası'na hakim manzarasıyla dikkat çekiyor. E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk. uzaklıkta yer alıyor.

Moment İstanbul adres bilgileri: Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık-Kartal

Moment İstanbul iletişim bilgileri
Telefon:0216 377 82 82

 

"Moment İstanbul son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Moment İstanbul son durum

Moment İstanbul son durum

Moment İstanbul son durum

Moment İstanbul son durum

Proje Bilgisi: Moment Istanbul