Moment İstanbul'da fırsat dönemi

Kartal'da AC Yapı imzasıyla hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde, sıfır faiz ve sıfır peşinat ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Moment İstanbul'da fırsat dönemi

AC Yapı, İstanbul Kartal-Soğanlık E-5 hattı üzerinde hayata geçirdiği Moment İstanbul projesinde sıfır peşinat ve sıfır faizle konut sahibi olma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında yatırımcıyı 24 ay vadeli finansman desteği veriliyor.

AC Yapı'dan Moment İstanbul yatırımcısına özel
AC Yapı ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyen müşterilerine yönelik geliştirdiği kampanya ile, yüzde sıfı faiz ve yüzde sıfır peşinatla 24 aylık ödeme planı hazırladı. 2017 yılı Mart ayında teslim edilecek projeye yatırım yapmak isteyenlere yönelik kampanya kapsamında ayrıca, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, AlBaraka Türk Katılım Bankası gibi kuruluşlar aracığıyla da özel kredi imkanları sağlanıyor.

Moment İstanbul Projesi
İstanbul Anadolu Yakası'nın yükselen yıldızı Kartal bölgesinde E-5 aksının yanı başında inşa edilen Moment İstanbul, ulaşım akslarına yakınlığının yanı sıra manzarasıyla da dikkat çekiyor. Proje ile ilgili olarak bilgi veren AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun, 

“Kurumsal bir markaya ait yatırım araçları her zaman için yatırımcısının yüzünü güldürür. Tercihleri gayrimenkulde güvenilir, marka isimlerden yana kullanmak hem gayrimenkul sahibini hem de yatırım sahibini uzun vadede avantajlı konuma geçirecektir" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Ac Yapı
Proje Bilgisi: Moment Istanbul