Moment İstanbul'da Kasım fırsatı sürüyor

AC Yapı'nın Kartal-Soğanlık lokasyonunda hayata geçirdiği üçüncü projesi Moment İstanbul'da yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL'lik taksitlerle konut sahibi olma şansı Kasım ayının sonuna kadar devam edecek

Moment İstanbul'da Kasım fırsatı sürüyor

Kartal-Soğanlık E-5 aksı üzerinde konumlanan Moment İstanbul projesinde yüzde 25 prim garanti fırsatından yararlanmak isteyenler için hazırlanan kampanya Kasım ayı süresince devam edecek. AC Yapı imzasını taşıyan üçüncü proje olma özelliği taşıyan Moment İstanbul projesi için hazırlanan kampanyada 30 Kasım'a kadar yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL'lik taksitlerle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

AC Yapı'dan dev proje: Moment İstanbul
Dore Life projesi ile İstanbul'un prim potansiyeli en yüksek konut projelerinden biri olarak gösterilen Moment İstanbul, Kartal ilçesinin en çok değer kazanan mahallelerinden biri olan Soğanlık'ta, E-5'in hemen yanı başında yükseliyor. Anadolu Adalet Sarayı, Lütfi Kırdar Araştırma Hastanesi ve metro yatırımlarına yürüme mesafesinde konumlandırılan Moment İstanbul Projesi iki kuleden oluşuyor. Dikey mimarisi ile Anadolu Yakası'nın en çarpıcı örneklerinden biri olmaya aday gösterilen Momen İstanbul, panoramik cam cephesiyle de İstanbul ve Adalar manzarası vaat ediyor.

Moment İstanbul'da Kasım fırsatı sürüyor

44 katlı iki kuleden oluşan Moment İstanbul bünyesinde açık yüzme havuzu, spa, fitness merkezi ve sauna gibi sosyal olanaklar yer alacak. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiklik gösterirken, teslim tarihi olarak da 2017 yılının birinci çeyreği gösteriliyor.

319 bin TL'den başlayan fiyatlarla
2.95 metrelik tavan yüksekliği ve istendiğinde cam kapı ile salondan ayrılabilen mutfaklar gibi iç dizayn özellikleriyle dikkat çeken projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar değişim gösterebiliyor. Toplam 731 konutun yer alacağı Moment İstanbul'da daire fiyatları ise 319 bin TL'den başlıyor. 

 

Firma Bilgisi: Ac Yapı
Proje Bilgisi: Moment Istanbul