Moment İstanbul'da son tarih 15 Ekim!

Moment İstanbul'dan indirimli fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenler 15 Ekim'e kadar işlemleri gerçekleştirdikleri takdirde yüzde 8 indirim imkanını yakalıyor

Moment İstanbul'da son tarih 15 Ekim!

Moment İstanbul’da indirimler devam ediyor. 731 adet dairenin yer aldığı Moment İstanbul projesinden Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk.da ulaşmak mümkün.

Moment İstanbul 10 bin 157 metrekare arsa alanı üzerinde AC Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Moment İstanbul daire sahiplerine açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, sauna, açık ve kapalı otopark gibi hizmetler sunuyor. 44 katlı iki kuleden oluşan Moment İstanbul’da 12 adet ticari birim de bulunuyor.

Moment İstanbul daire büyüklükleri 74 metrekareden başlıyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Moment İstanbul’dan 15 Ekim’e kadar konut sahibi olanlara peşinde yüzde 8 indirim yapılıyor. Moment İstanbul satılık daire fiyatları 299 bin TL’den başlıyor. Moment İstanbul ödeme planının bir diğer ayağında ise peşinatsız 36 ay vade seçeneği de projenin en avantajlı kısmını oluşturuyor. 

Moment İstanbul adres bilgileri: Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık-Kartal

Moment İstanbul telefon numarası
0 216 377 82 82

 

Firma Bilgisi: Ac Yapı
Proje Bilgisi: Moment Istanbul