Moment İstanbul'da yüzde 25 kâr garantisi

AC Yapı, Kartal E-5 aksında hayata geçirdiği Moment İstanbul projesinden ev alanlara yüzde 25 kâr garantisi veriyor. 100 milyon dolarlık projenin 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor

Moment İstanbul'da yüzde 25 kâr garantisi

AC Yapı tarafından Kartal-Soğanlık E-5 lokasyonunda hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde sona yaklaşılıyor. Firma 100 milyon dolarlık dev projede başlayan kampanya ile 15 Ekim'e kadar konut sahibi olanlara yüzde 25 kâr garantisi sunuyor. Peşin ödemelerde yüzde 25 kâr getirisi ve yüzde 8 indirim fırsatı sunulurken, peşinatsız 36 ay vade seçeneği de projenin en avantajlı kısmını oluşturuyor. 

Moment İstanbul 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla
2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Moment İstanbul projesinde başlatılan fırsat dönemi 15 Ekim'e kadar devam edecek. Yüzde 25 Kâr Garantili Kampanya'ya giden projelerde fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor.

100 milyon dolarlık dev yatırım: Moment İstanbul
Toplam 731 dairenin bulunduğu Moment İstanbul'da 1+1'den 4+1'e kadar değişen konut tipleri yer alacak. Dairelerin boyutları ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişecek. 35. kattan itibaren eşşiz bir panoramik manzaraya sahip olacak daireler içeren Moment İstanbul'da yüzme havuzu, fitness center, hobi odaları gibi imkanlar da yer alacak. 

 

Moment İstanbul'da yüzde 25 kâr garantisi

Moment İstanbul'da yüzde 25 kâr garantisi

Lokasyon avantajı
İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak nitelenen Moment İstanbul, özellikle lokasyon avantajıyla dikkat çekiyor. Kartal Soğanlık metrosunun yanı başında, İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na 2 dakikalık mesafelik konumda bulunan Moment İstanbul, Kartal sahil şeridine ise 5 dakilakı bir mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ac Yapı
Proje Bilgisi: Moment Istanbul