Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

Moment Yapı, yeni ofis projesi Moment Beştepe Ofis'in tanıtımını bugün yaptı. Proje, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, bakanlıklar ve üniversitelere oldukça yakın bir konumda yer alıyor

Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

Moment Yapı, yeni hazırladığı ofis projesi Moment Beştepe'nin kamuoyuna tanıtımını bugün gerçekleştirdi. Ankara'da hayata geçirilen Moment Beştepe, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi başta olmak üzere, önemli bakanlıklar, eğitim ve ticari kurumlara da komşu bir konumda yer alıyor. 

Moment Beştepe: 330 ofis, 22 ticari ünite
Bünyesinde workshop, seminer ve toplantılara uygun salonlar da dahil, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilen imkanları barındıran Moment Beştepe, 15 katlı iki blok halinde inşa edilecek. 83 ila 198 metkekare arasında değişen ofis genişliklerine sahip olacak Moment Beştepe, "mutlu çalışanlar" mottosuna uygun sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

Moment Beştepe ofisleri
Yaşam ve çalışan odaklı bir proje olarak dikkat çeken Moment Beştepe Ofis, çok önemli ulaşım avantajları barındırıyor. Konya Yolu'na 500 metre, İstanbul Yolu'na 500 metre uzaklıkta bulunan projenin Kızılay'a uzaklığı 7.4, Tunalı'ya uzaklığı ise 7.5 kilometre... Esenboğa Havalimanına 30 kilometre uzaklıkta yer alan proje Eskişehir Yolu'na da 2 kilometre mesafede konumlanıyor. Toplu ulaşım olanaklarına erişim açısından da önemli bir lokasyon avantajı taşıyan Moment Beştepe, Bahçeli ve Söğütözü metro istasyonlarına 500 metre uzaklıkta yer alıyor. 

Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

80 milyon dolarlık yatırım
Eylül 2015'te yapımına başlanan ve teslim tarihi olarak Aralık 2017 belirlenen Moment Beştepe, 80 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor. Projede, "yeni nesil ofis" konseptine uygun sosyal olanaklara da geniş bir yer veriliyor. Bu sosyal olanaklar arasında, uyku odası ve yoga odası ile mola sokağı dikkat çekiyor. 

Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

Firma Bilgisi: Moment Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: moment beştepe ofis