Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

İnşaat sektöründe 25. yılını geride bırakan Moment Yapı, yeni nesil ofis projesi Moment Beştepe Ofis'i Aralık 2017 tarihinde teslim etmeye hazırlanıyor

Moment Yapı'dan yeni nesil ofis: Moment Beştepe

Müteahhitlik alanında 25 yıldır faaliyet gösteren Moment Yapı, yeni nesil ofis projesi Moment Beştepe Ofis için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Moment Beştepe Ofis: 2017'de teslim
İnşaat çalışmalarının Eylül 2015 tarihinde başladığı Moment Beştepe Ofis projesinin Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi öngörülüyor.Ankara'nın yükselen değeri olarak tanımlanan Beştepe'de inşa edilen projede iki ayrı blok üzerinde toplam 330 ofis ve 22 ticari ünite yer alıyor.

Moment Beştepe Ofis projesi

Ofis büyüklüklerinin 83 metrekareden başladığı ve 342 metrekareye kadar genişleyebildiği Moment Beştepe Ofis'e yatırım yapmak isteyenlere özel olarak geliştirilen ödeme fırsatları da yüzde 5 peşinata 20 ay sıfır faiz olarak gerçekleşiyor. Projede ayrıca yüzde 0.5'ten başlayan özel oranlarla 120 aya varan vade seçenekleri ile de satışlar sürüyor.

Moment Beştepe sosyal olanaklar
Anahtar teslim olarak satışlarına devam edilen Moment Beştepe Ofis projesi, yatırımcısına iş verimliliğini artıracak yepyeni yatırımlarla tanışma olanağı sunuyor. Proje bünyesinde güvenlik hizmelerinin yanı sıra, Moment Cafe, günlük veyasaatlik toplantı odaları gibi imkanlar da sunuluyor. Atatürk Orman Çiftliği'ne komşu bir lokasyonda yükselen projede ayrıca,iş performansını artırmak için uyku odaları ve yoga salonlarına da yer verilecek. 

Firma Bilgisi: Moment Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Moment Beştepe