Monza Rezidans’ta 60 aya kadar vade imkanı

Erkanlı Grup, Ankara İncek’te inşa ettiği çevre ve rüzgarla dost Monza Rezidans projesinde sonbahar kampanyası başlattı.

Monza Rezidans’ta 60 aya kadar vade imkanı

27.09.2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

Erkanlı Grup, Ankara İncek’te inşa ettiği çevre ve rüzgarla dost Monza Rezidans projesinde sonbahar kampanyası başlattı. Bir yılda yüzde 45 primlenen projede konut bedelinin yarısını peşin ödeyenlere, 60 aya kadar uzayan vade seçeneği sunuluyor. Teslim edildiğinde daire sahiplerine yüzde 60’dan fazla kazandırması planlanan Monza Rezidans projesinde, sonbahar kampanyası kapsamında 2+1 tipindeki dairelerin aylık taksitleri 3 bin 688 TL’den başlıyor.

Çankaya’ya 10 km mesafede İncek’te 65 dönüm arazi üzerine inşa edilen projenin ilk etabı göl manzaralı 108 daireden oluşuyor. Ortalama metrekare fiyatlarının 2 bin 750 ile 3 bin TL seviyesinde seyrettiği Erkanlı Monza Rezidans projesinde fiyatların, proje tamamlandığında 3 bin 500 ile 4 bin TL seviyesine çıkması bekleniyor. Projede halen konut fiyatları 375 bin TL’den başlıyor.

Kendi enerjisini üretiyor

Monza Rezidans’ın en önemli özelliğinin kendi enerjisini kendisi üretmesi ve enerji verimliliğini artıran malzemeler kullanılması dolayısıyla müşterilerinin aidat maliyetini minimum düzeye indirmek olduğunu anlatan Erkanlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Hüseyin Erkanlı, projenin yüksek standartları ulaşılabilir rakamlara sunduğunu ifade etti.

Üniversitelere yakın bir noktada inşa edilen ve 2014 yılında teslim edilmesi planlanan Monza Rezidans’ın inşa edildiği İncek bölgesi Çankaya’nın hemen yanında bağlantı yollarına ve Ankara’nın yaşam merkezlerine yakın olma özelliği taşıyor.

 

Proje Bilgisi: Monza Rezidans